bugün

evet yine bir yazar söylemi daha.

haftada 5 saat ve üzeri dizi izleyen her insan maldır, belki 4,5 saat izleyen mal olmayabilir buna ben karar veremedim şimdilik.

ama bir gerçektir bu. bir insan haftada 5 saat dizi izliyorsa, 5 saat dizi izlemeyi bıraktım 5 saat izlenecek dizi buluyorsa kesinlikle maldır. bu utanç verici bir durum.

ezel, yaprak dökümü, fatmagül'ün suçu ne daha nicelerini sürekli izleyen insan maldır, bu dizilerden bir tanesini izlemek gayet dogal, ama durup aynı türde dizilerden 3,4 tane izlemek kadar salaklık olabilir mi?

yaprak dökümü fatmagül'ün suçu ne abi ikiside aynı degil mi ? ikisindede insanlar birbirlerine yarım saat aralıksız bakıyorlar, fark ne? ya da aşk-ı memnu ile fatmagül'ün suçu ne arasındaki fark ne ki insanlar izliyor. aynı şey. durupta bunları haftalık kaçırmadan izleyen insanı alıp akıl hastahanesine yatırmak gerekir.
haftaiçi her gece iki saatlik ikişer diziden ortalama 20 saat olduğundan, standartın gayet altında kalmış söylem.
o lafı çıkaran entellerin amına koyayım. o enteller house, lost, dexter, how i met your mother, prison break gibi dizileri izlerken çok zekiler diğerleri mal öyle mi ?