bugün

eurovision'da öküz gibi detone olmuş biri olarak o ses türkiye'de milleti detone oldu diye elemesidir.
insan hiç mi utanmaz lan?
(bkz: HADISE ACIKGöZ)
ellerinin ve ayaklarının seksiliğiyle farkedilemeyecek hatadır.
Başlığı rastgele buldum, baktım nereden giydirebilirim bu kadına diye (cidden giydirilmeye ihtiyacı var)

Altın kelebek ödül töreninde yaptığı konuşma ile birlikte hadise baştan aşağı mantık hatası ile doludur. Öpüşmenin, sarılmanın, sevişmenin dünyanın en masum eylemleri olduğunu söylüyor ahlaksız. Gel o zaman böyle masum, sakıncasız bir eylemi sokaktaki herhangi abazan kardeşlerimizle gerçekleştir. Ne dersin, sevabına? Nolacak ki? Ama klipteki gibi model erkek olmazsa bir yabancı ile sevişmek yasak, cıks, olmaaaz, çok yanlış dimi? Ahlaksızlık diz boyu sizde. Bir de özgürlük modernlik diye bu talihsiz konuşmayı destekleyenler var. Utanmadan dilleri de pabuç gibi. Hem suçlu hem güçlü bunlar. Başka zaman başka yerde hükümete methiyeler dizerler. Sorsanız müslümanım tabii ki derler. Neyse.
"beni izleyen genç kızlara her zaman örnek olmak istedim" sorun da bu ya zaten. Genç kızlara kötü örnek oluyorsun diye yasaklandı klibin. en azından gerekçesi bu