bugün

bi' zamanlar lefter bartu de souza vardı. onu taklit ediyor herhalde.

edit: yukarıda da yazılmış gerçi. aklın yolu bir.
hakkın rahmetine kavuşmuş olabilir.
ahmet e patates kalmadı...
30 Milyon Galatasaray taraftarının selam söylediği yazar..
http://www.swfcabin.com/swf-files/1285851386.swf
26 Aralık 2010 Galatasaray Fenerbahçe u 17 maçı başliginDaki yorumu aynen kendisine iade ediyorum.

Galatasaraylıları da kınıyorum bu herife gerekli cevabı vermedikleri icin.

Moderasyonu zaten saymıyorum, bu arkadaşa müsemaha gösterdikleri için. Herhalde değerli fikirleriyLe Uludağ sözlük'e katkı yaptigini düşünüyorlar.
(#10413193) galatasaray'ın o kutsal formasına, metin oktay'ın, turgay şeren'in, cevad prekazi'nin, cüneyt tanman'ın, bülent korkmaz'ın, gheorghe hagi'nin terlettiği formaya sarı kırmızı bez parçası diyebilecek kadar fanatiktir kendileri.
(bkz: #10463299)

(bkz: hababam sinifindaki ahmet)

bu ahmet itici la.
hababam sınıfı sınıfta kaldı'da ahmet sezerel'in canlandırdığı unutulmaz karakter.
özellikle filmin sonlarına olan sahnedeki performansı harikadır.
(bkz: bilgi sahibi olmadan fikirler olan holigan)

oku kardeş bu stadın bedavaya yapılmadığını. kimsenin galatasaray a hibe etmediğini... ha okumayacaksan milleti de boş sözlerinle gaza getirme.
(bkz: #10724914)
bu bebe hakikaten mal. bir tane galatasaraylı çıkıp fener galibiyetine lagaluga yapmamışken, beşiktaşlılara çemkirmesi gerekirken içindeki ezikliği ortaya çıkarıp lafı dönüp dolaştırıp galatasaray a getirmiş. hala yok 8-0 yok bilmem ne diyerek galatasaray ankaragücü maçına gönderme yapmakta. kendisi bebe olduğu için bilmeyebilir ama açsın baksın o sezonu ankaragücü kaç takımdan fark yemiş, kaç hezimet yaşamış.

aziz yıldırım futbolun baronuyken hatta galatasaraylı yöneticileri dahi kontrol altına almışken bıt bıt bıt konuşmayı bırakın da adam gibi şampiyonluk mücadelenizi yapın, biz yokken bu fırsatı değerlendirin.

ayrıca gay, senin ve takımdaşların gibilere derler.
http://uludagbesiktas.blo...ahceye-takn-kuracagm.html

çocuk bu.
küçükken babası hortumla dövüyormuş.
sözlükte yazdığı yazıların %32'sini beşiktaş'a hakaret yağdırmaya ayırmış yazar. ya sözlükte beşiktaş haricinde yazacak başka konusu yok; ya da çocukluğunda beşiktaş ile ilgili kötü hatırası var.
beşiktaş gibi bir orta sıra takımını -affola- sikine takmayan yazar. lakin fenerbahçe nin şampiyonluktaki rakibi trabzon a yenildi diye zil takıp oynayan pek şerefli yöneticileri ve 'bizim takıma sokun da fener şampiyon olmasın' diye beşiktaşlı duruşu sergileyen renkdaşları ile paralel olarak kendi takımlarının konumunu unutup fenerbahçe başlıklarına hala 2-2, pendik muhabbetleri ile laf sokmaya çalışanlarla anladıkları lisandan konuşmaktadır.
dünden beri içindeki galatasaray kompleksini başlıklara kusan yazar. ' makattan operasyon yapmak ' deyimini de bir hayli benimsemiş olmalı ki, kullanıp duruyor. bu gibileri saygıdeğer fenerbahçeliler' i zan altında bırakmamalı yine de. tüm akıllı uslu fenerbahçelilere galibiyetlerinden dolayı tebrikler...
fenerbahçeli taraftar profilinin tam bir aynasıdır .
ondan sonra da yok efendim herkes fener e düşman herkes birlik . böyle taraftarlara sahip bir takımın neyini sevebilirsin ki ?
fenerbahçeli fanatik taraftar profilinin tam anlamıyla aynasıdır. kutsal ittifak diye bir paranoyaya kapılmıştır, sevgili başkanının rakiplerin başarılarını doğru dürüst tebrik etmeyen tavrını örnek almıştır.
bu gibi arkadaşlar, neden bilinmez, rakip takımlara bol bol çamur atar, kendi takımı eleştirilinceyse projeksiyon yöntemine başvurur: laf atıldığı için laf atmıştır. aslında kızmıyorum, haksız bir insan bulmanın imkansız olduğu türkiye' de, geniş gözlükleriyle fanatikçe bir sevgi taşıyarak, sadece tek açıdan yorum yapmak son derece normal karşılanır.
ben bu fanatiklerin sataşmaya cevap verdiğine inanmıyorum. çamur atıyorlar, çünkü dalga geçmeye bayıldıkları, üstünden zaman geçtiğini iddia ettikleri avrupa şampiyonluklarının kendi takımında olmamasından dolayı oldukça fazla sinirleniyorlar.
galatasaray bank asya' ya düşebilir ama iki gerçek değişmez. birincisi, dalga geçtiğiniz kupaları hala kazanamamış olmanız, ikincisi, fenerbahçe' nin de aynı düşüşü yaşayabileceği... ne demiş büyükler? gün olur devran döner.

edit: bir de nickin isim babasından söz etmemek olmaz. hababam sınıfı filmindeki ahmet, insanların değerlerine sataşmazdı. olmamış.

selçuk yula.
#11179847 nasıl hala yazarlık yaptırılıyor anlamadığım canlı...delikanlıysa bir galatasaraylının yüzüne söylesin bunu...aynen iade ediyorum kendisine.
iyice saygısızlaşmış, farklı değerlere saygısı olmayan, modlardan biri uyanınca kanat takmasını dilediğim... tekrar etmek gerekiyor ki, nickinin temsil ettiği kişiyle arasında dağlar kadar fark var.
(bkz: uçacaksın uçacaksın havalara uçacaksın)
(bkz: we are globally yours)
malum entrysi ölçü olarak alınırsa, kendisi galatasaraylıdır.
çaylak olmuş yazardır.

çaylak olması yeter mi? aleni bir şekilde 'orospu evlatları' diyor bu adam. muhtemelen 1 hafta sonra dönüp kaldığı yerden devam edecek.