bugün

ak parti gaziantep millet vekili ali şahin'in beyanatıdır.

"Ha tır ve otobüsleri durdurmuşsunuz ha Kurtuluş Savaşı'nda cephelere cephane taşıyan Nene Hatun'u durdurmuşsunuz. Hiç bir farkı yok."

https://twitter.com/AliSa...status/424972265353379840

zannedersem son dönemde antep fıstığını ve baklavayı biraz abarttı sayın vekil. yoksa olayı taa nene hatun'lara kurtuluş savaşlarına dayandırmasına ben akıl sır erdiremedim.

beyler!

ayıptır ama artık! cidden sıkıldık! yazık etmeyin insanlara! lütfen be...
geçen yine el kaide kurtuluş savaşında, dedim mite koş şunlara üç beş silah götür. atalarımız da böyle yapardı. ha onların amacı vatanı kurtarmaktı gerçi bizim de cebimizi doldurmak. olsun aynı yöntemi kullanıyoruz gizli gizli silah taşımaya çalışıyoruz. ama biz biraz acemiyiz yakalanıyoruz. eheh olsun halkımız bizi görmezden gelir. ehehehe melabaa.
alıştık bunlara, biri sıçar diğeri temizler beyanıdır.
doğru tespittir. bu silahlar aynı zamanda pkk ile savaş için kullanılıyor. 50 kere yazdım 50 kere daha yazarım. bazı kuşbeyinliler anlayana kadar.

https://www.youtube.com/watch?v=e13zNf910s8
nene hatun vs tır olarak hafızalara kazınacak olan benzetmedir.
(bkz: vay amk)dedirten ve insanı hayretlerden hayretlere gark eden bir beyanat. şaşırdık mı?
halkı koyun yerine koyuyorlar. sonra da seçmenler çıkıp diyor ki siz bize koyun diyorsunuz.
vay amına koduklarım.
tırlarda, türkiye cumhuriyetini kurtaran mühimatı mı taşıyormuşlar?
lan bu akepeli güruh iyice abarttı.
milleti hepten koyun zannediyor bunlar.
ulan ne alaka elalemin suriyesiyle kurtuluş savaşı. hadi akp liler, cevap bekliyor halk.
adam mal mı anlamadım gitti. suriye bizden ayrılmasaydı osmanlı zamanında ki gibi neyse de. adamlar resmen hatay a göz dikmiş. haritalarında hatayı suriyeye ait gösteriyor.
ulan ne alaka elalemin suriyesiyle kurtuluş savaşı. hadi akp liler, cevap bekliyor halk.
adam mal mı anlamadım gitti. suriye bizden ayrılmasaydı osmanlı zamanında ki gibi neyse de. adamlar resmen hatay a göz dikmiş. haritalarında hatayı suriyeye ait gösteriyor.
gaydırıguppak cemile' nin bile söylemeyeceği laftır.