bugün

her biri birbirinden sikimsonik 'şarkılardır'.
1 aylık ya da bir yazlık işkencelerdir bunlar, hayde hop kop oh oh seni unuttum bahhh çok mutluyum her gece başka bi herifle kesişiyorum vurguları ile hiç bir tikkysu'nun 2 yıl sonra bu şarkıları dinlediğine şahit olmadım, kimse de olamaz herhal!
geldikleri gibin giderler durumu bu şarkılar için oldukça geçerlidir, hızlı çıkış kolay unutuluş, zavallı bünyelerde kalıcı hasar!

-seni unuttum o ye seni unuttum kop kop
-error error!!!
(bkz: demet akalın gibi şarkı yapma rehberi)
(bkz: delikanlı kız şarkıları)
ibrahim Kutluay'dan sonra bir türlü kendine gelememesi ile alakalıdır. "Sen ne yaparsan yap ibrahim, ben güçlüyüm" cümlesi Demet'in bilinçaltının mottosudur.
(bkz: 2010 yılında demet akalın dinlemek)
gece kulüplerinde yaz boyunca tekrar tekrar çalınan, ''ali ata bak'' seviyesindeki şarkılar.
elde cüzdan sigara komşu-bakkal-ev üçgeninde yaşayan, mesleksiz, paralı bir koca bulsam da kurtulsam düşüncesindeki türk kızlarının bayıldığı şarkılar.

eleştiri değil tespittir efendim. biz de istemeyiz onlar öyle olsun.
gece klüplerinde kadınların bu şarkılar eşiliğinde eğlenmesinin de değişmeyen bir stili vardır. eller avuç içleri açık ve gergin olarak havada sallanır, kafa dik, suratta ise sert ve gururlu bir ifade ile avaz avaz eşlik edilir. Gecenin sonunda ise, bu kızlar sanki az önce "sen benim gibisini bulamassın, ben senden zenginini buldum, oh iyi ki ayrıldık, daha mutluyum, ben zirvedeyim, sen hiçsin, ananı da al git" diye kendileri bağırmamış gibi, söz konusu eski sevgiliyi arayıp, ağlarlar büyük ihtimal.