bugün

güzel kadın manyağı erkeklerin sayısının milyarlarla ifade edilmesinden dolayı gerçek olan önermedir.
kesinlikle dogrudur. dünyanın en aptal kadını da olsan güzelsen her istediğini elde edersin.
erkeklerin genel eğilimi fındık kadar beyni olan ve eğitimine harcamadığı bu beyinciği kendini ölümcül bir şekilde güzelleştirmeye adamış kızlarda yoğunlaşmıştır
saçı belki o kadar bakımlı ve havalı olmayan, vücudu incecik değil de hafif topluca olan ama toplum içinde nasıl hareket etmesi gerektiğini bilen ve kültürlü olan kızlarsa hep kaybederler
deli gibi aşık oldukları erkekleri hiçbir zaman elde edemezler
güzel kızlarsa o sırada hangi talipleriyle çıkacaklarını düşünüyor olurlar genellikle
ve erkekler güzel kızlara olan zaafları nedeniyle bu kızların kapısında köpek olurlar

dolayısıyla
güzeller daima kazanır
(bkz: iyiler her zaman kazanir)
daima kısmına katılmanın pek mümkün olmadığı önerme.

güzellik yarışmalarında dahi sadece fiziki güzelliğin tek kıstas olmadığı düşünülecek olursa, genellemenin kesin olmadığı ortaya çıkar.

bir de şu var; allah insana çirkin şansı versin bu söz mutlaka bir deneyimin ürünüdür.

ama güzel olmak bazı şeyleri daha zahmetsizce elde etmek anlamında yararlıdır.
güzellik gelip geçici bir olaydır,insan olsun sonra güzel olsun her daim kazanır.
kazanmanın en önemli rolü güzellik olsada huy güzelliği olmadıkça bir insanda asla kazanamaz.
ama aşkta genellikle kaybeder.
(bkz: çirkin kaderi)
kasa sağlamsa tabiki kazanır. zira kasa her zaman kazanır. *
tamamen yanlış olan önermedir ki; efendim atalarımız yıllar yıllar öncesinde '' allah çirkin şansı versin '' diye bir söz etmişler.
(bkz: ben güzele güzel demem güzel benim olmayınca)
evrim hep iyiyi zorlar.