bugün

Bir erkek olarak neden olmasın, bir ellemek hoşlarına gider derim. Söz şimdi kadınlarda...
kalça filan gidiyor da meme gitmiyor açıkcası, kişiden kişiye değişir heralde.
Yüzünü gizlerseniz fiziği güzelse gider. (bkz: bim poşeti)
gidebilir. kadınların arkadaşlarınınkilerle kendi göğüslerini tarttığına çok şahit olmuşluğum vardır.
biseksüel ise gider değilse ve kendi göğüsleri karşısındaki kadından küçükse sinir olur cevabı verilesi. beyler siz kadının göğsünü, kalçasını bir kenara bırakında kendinize çekidüzen verin azıcık. kadınlar için de erkeğin biçimli kalçalarının olması önemlidir. fit olun azıcık fit.
http://imgim.com/nesandnyarram.png
(bkz: iri penisler erkeklerin de hoşuna gider mi)
(bkz: kaslı erkekler erkeklerin de hoşuna gider mi)

güzel memelerin, kadınların hoşuna gidip gitmeyeceğini merak eden bir erkek sorusu. şaka mısın sen? 20 cmlik bir zenci pipisi senin ne kadar hoşuna gidiyorsa, güzel bir meme de benim o kadar hoşuma gidiyor.

te allam ya.
Güzel malafatım var yemek istersen sorusu hoşuna gider mi sorusuna vereceğin cevapla aynıdır.
Sordum ve cevabı öğrendim "evetmiş". Onlar da güzel meme görünce istem dışı bakıp hatta samimiyete göre elliyorlarmış!!
valla bende bakıyorum, doğal çünkü.
Bir soru. Kadın yazarlarımız da kendini belli etti. Hangisine yürüsek acaba... Hehe Şaka şaka. Utanır yazamam ben.