bugün

(bkz: kro)
züğürttür.
güzel kızın karakterinin kroya layık olduğunu düşünmesi gereken yakışıklıdır.
önemli olanın imaj değil, dil olduğunu anlamıştır.
haklı ama geç kalmış bir yakışıklıdır. eeee kro ama kız onda.
(bkz: hatice değil netice)
bütün çeşitleri istiklal caddesinde bulunabilir zira birbirine yakışan bir çift göremezsiniz...
(bkz: ah felek kimine kavun yedirirsin kimine kelek)!
(bkz: yazar isyanlarda)
sana kız mı yok hocam gibi ucuz bir avuntuyla geçiştirilesidir.
muhtemelen uzun zamandır kız arkadaşı olmayan bi elemandır isyanını bu sözlerle dile getirir.
tam isyan eder iken yanına yaklaşıp, kulağına: ''o riski sen alaydın da sen gelip tanışaydın benimle yakışıklım'' denilmesi gereken kişi. *
(bkz: kro değil o amskym kıro)

milliyetten ilginç bir haber:
-
--spoiler--
mersin'in anamur ilçesinde yaşanan son olay, aslında adı konmamış toplumsal kuralların ne kadar etkili olduğunu gösterir nitelikte.

mersin'in en yakışıklısı bendim

haberin kahramanı e. k., serbest meslekle uğraştığını, hayatının sorunsuz devam ederken 2009 yılında katıldığı "mersin'in yüzleri" güzellik yarışmasında, erkek kategorisinde birinci olmasıyla her şeyin alt üst olduğunu belirtiyor. e.k., "sıradan bir hayatım varken, mersin'in en yakışıklı adamı seçildim ve olaylar içinden çıkılmaz bir hal aldı" diyor.

yarışmadan sonra yüzüme bakan olmadı

talihsiz e. bey, yarışma boyunca gösterilen ilginin, yarışma sonrasında söz konusu olmadığını, artık "popstar" yarışmalarındaki mağdurları daha iyi anlayabildiğini ifade ediyor.

"yarışmanın kendisinde büyük bir beklenti yarattığını" belirtip ekliyor: "28 yaşında yakışıklı ve bekar bir adamdım. yarışmaya kadar, kısa süreli çeşitli ilişkilerim olmuştu. yarışmada 1. olmamdan sonra beklentilerim çok yükseldi. bırakın mersin'i türkiye'nin dört bir yanından güzel kadınlarla birlikte olabileceğimi düşündüm; ama sonuç tamamen bir hayalkırıklığıydı."

yıllardır hepimizin kıskandığı tipsiz adamlara özendim

e.k., gelinen noktayı ise şöyle açıklıyor: "her türk erkeği bilir ki, olağanüstü güzel kadınlar, hep tipsiz erkeklerle birlikte olurlar. girdiğim bunalım sonrası başka çıkar yol bulamadım. elimdeki tek şans, güzel kızın yanındaki, çirkin erkek olabilmekti. ameliyatımın üzerinden 4 ay geçmesine rağmen, yaprak kımıldamadı, insanlar yüzüme bakmaktan imtina ediyorlar".
--spoiler--
-
linki de verelim tam olsun:

`http://www.milliyet.com.?&yalanhaberikoydum&;
azimle çalışıp birazda botox yardımıyla onun kadar tipsiz olabilirim.
hem kro hem fakir ise yakışıklının isyan etmesi doğaldır.
zaten güzel bir kızın yanında apaçi bir erkek, yakışıklı bir erkeğin yanında sevimsiz kızlar görmeye alıştık.

olağan karşılaması lazım.
O genç, sonuna kadar haklıdır.
sık karşılaşılan bir durumdur fakat bu durumdan dert yamak yerine biraz öz güven sahibi olmayı denese daha mantıklı bir iş yapmış olur zira geçen gün bir kız arkadaşımla konuşurken şu cümleleri söyledi aşık olduğum erkeğin tipine bakmam. ben ne kadar şaşırsam da bunlar gerçekler ve yapacak bişey yok kız milletini anlamak zor bir durum malum ondan dolayı onları anlamak için fazla uğraşmamak gerekir diye düşünüyorum.
kiro denilen kisinin becerilerini ogrenmeye calismalidir.
"amuhaaa koyem adamda çenevar abii" diyen yakışıklıdır.
kro kendisidir aynaya baksın.
Neden zengin değilim diye isyan etmesi olasıdır. adam haklı beyler, dağılın.
genellikle mantığını anlayamadığı olaydır..