bugün

Şimdi bu konuya öncelikle kapılmış olmak demeyelimde kendilerine değer veren , adam gibi seven birilerini bulmuş diyelim ...
yirmi beş yaşından sonra doğru olan önermedir.
Gerçek hayatta genç ergenlerin sıklıkla kabul ederek boyunlarını bükerek ortamdan uzaklaşmalarına neden olan varsayımdır.

Oysa gerçek, bu varsayıma inanan yüzlerce potansiyel erkeğin hiçbirinin kıza hamle edememesi sonucunu doğurduğundan şansını denemeyerek büyük bir şansı kendi kendinize teptiğinizdir...

Geçmedi mi filtreden?
bazıları daha kapılmadı. ama dur lan belki kapılmıştır.
Yo ben hala boştayım.
Boşa çıkarlar merak etmeyin.
Armudun iyisini ayılar yer diye boşuna dememişler.
Güzellik geçici diyenler olmuş. Çirkinlikte kalıcı bu daha kötü değil mi? Eyyorlamam bu kadar.
sonuçta hayat bir süreç, bir el değiştirme süreci, el sana gelince değiştirmezsin olur biter.
Güzel olsa da kapamayacak benim gibi yazarların fazla sorun etmeyeceği durumdur.
Allah çirkin sansı versin efendim.

Yanlızız iste. Kimseye kapıldıgımız falan yok.

Çürütülmesi gereken bi düsünce.
yavaş yavaş farkettiğim acı gerçek. nerde bi güzel kız etrafında düzenilerce yavşayan erkek yada düzenli bir sevgili. büyük sıkıntı.
Son kız kapılana kadar güzel kızların hepsi kapılmış olmayacaktır. Kapılmak baya saçma oluyor ama yapıcak bir şey yok.
- senin bi kız vardı, noldu abi?
- kapılmış be abi.
- nası kapılmış?
- dün evde akıma kapılmış. hastanelik olmuş.

- senin bi kız vardı, noldu abi?
- kapılmış be abi.
- nası kapılmış?
- bağımsızlık ve özgürlük akımına kapılmış.
- eee?
- eeesi, sütyen kilot koşturuyo taksim meydanlarında kelebek gibi, ben özgürüm ben özgürüm diyerekten.

(bkz: daha ne kadar iğrenç olunabilir)
"sag elinle idare edecen artık" şeklinde cevap verilesi önerme.