bugün

(bkz: güzel kızları tek kaşlıların kapmış olması)
- senin bi kız vardı, noldu abi?
- kapılmış be abi.
- nası kapılmış?
- dün evde akıma kapılmış. hastanelik olmuş.

- senin bi kız vardı, noldu abi?
- kapılmış be abi.
- nası kapılmış?
- bağımsızlık ve özgürlük akımına kapılmış.
- eee?
- eeesi, sütyen kilot koşturuyo taksim meydanlarında kelebek gibi, ben özgürüm ben özgürüm diyerekten.

(bkz: daha ne kadar iğrenç olunabilir)
"sag elinle idare edecen artık" şeklinde cevap verilesi önerme.
Gerçek hayatta genç ergenlerin sıklıkla kabul ederek boyunlarını bükerek ortamdan uzaklaşmalarına neden olan varsayımdır.

Oysa gerçek, bu varsayıma inanan yüzlerce potansiyel erkeğin hiçbirinin kıza hamle edememesi sonucunu doğurduğundan şansını denemeyerek büyük bir şansı kendi kendinize teptiğinizdir...

Geçmedi mi filtreden?
(bkz: aramaya inanmak)
üniversite 4. sınıfta aklı anca başına gelen gencimizin canını sıkacak olaydır.

eh, yaş da geldi, insanlar yavaştan ekmeklerini de eline aldı.

e tabi ki güzel kızları kapacaklar.
(bkz: benim hala umudum var)
yavaş yavaş farkettiğim acı gerçek. nerde bi güzel kız etrafında düzenilerce yavşayan erkek yada düzenli bir sevgili. büyük sıkıntı.
herkesin ortak derdidir.

http://4.bp.blogspot.com/...zlar-cok-guzel_274369.jpg
doğaldır yakışıklı erkekleri de kızlar kapıyor, ama sonra heves alınınca bazıları boşta kalabiliyor.
biraz önce tarkan ın unutmamalı klibini izledim, adam yakışıklı kamera dakikalarca yüzünü yakından çekmiş insan doyamıyor tabii, ama başka birini çekseler ne boktan klip dersin.
şimdi ne alaka tabii herkes güzel yakışıklı olmak ister ama olmuyor, o zaman çeşitlilik olmazdı sanımca...
Bu kahpe hayata güzel bir elveda mektubu yazıp, ayağa ip ile bağlı olan beton parçası ile suya atlamanın gerekli olduğunu bünyeye aşılayan korkunç acı gerçektir.
sonuçta hayat bir süreç, bir el değiştirme süreci, el sana gelince değiştirmezsin olur biter.
acı bir gerçektir. bakıyorum görüyorum hepsinin yanında bir erkek. millet yememiş içmemiş sevgili bulmuş.
Işte bu düşünce Yüzünden yalnızız.

Illa çirkin bişey mi olalım ya.
O senin Kapişmak anlayisinizdan dolayi olmasin kardes denilesi durumdur.
Güzel olsa da kapamayacak benim gibi yazarların fazla sorun etmeyeceği durumdur.
Allah çirkin sansı versin efendim.

Yanlızız iste. Kimseye kapıldıgımız falan yok.

Çürütülmesi gereken bi düsünce.
yirmi beş yaşından sonra doğru olan önermedir.
Çok eskilerden internet üzerinde bir hikaye dolanırdı. Konusu çerez tabağında kalan antep fıstıkları ile ilgiliydi. Şöyle derdi, tüm çerez tabağındaki fındık, fıstık ne varsa ilk önce biter en son leblebiler ve kabuğu kırılmamış fıstıklar kalır. (bkz: bkz benim hala umudum var)
maalesef doğru bir önerme. samanlıkta iğne aramaya devam.
yadsınamaz gerçek. güzel kızlar genelde erken evleniyorlar. bi kaç istisna hariç. bakıyorum peri kızı gibi güzel yüzü var hatunun. bakılmak bakışmaya dönünce hemen parmağındaki yüzüğü gösteriyor kadın. evlenmiş. bi de evlendiği hıyarla resimlerini filan görüyorum. direk aşağıdaki tepkiyi veriyorum. şans işte mk. tip denen bi şeyi olmayan dallamalar cillop gibi karıları götürüyorlar. demek ki bizim kızların hepsi bana layık olmayan kezbanlar. yoksa yani anlam vermek imkansız.
https://www.youtube.com/watch?v=RS6NhN8_8ZU
bazıları daha kapılmadı. ama dur lan belki kapılmıştır.
Yo ben hala boştayım.
Son kız kapılana kadar güzel kızların hepsi kapılmış olmayacaktır. Kapılmak baya saçma oluyor ama yapıcak bir şey yok.
güzellik de bugün var yarın yok .

sırada ki lütfen .