bugün

şu fani dünyada her şeyin güzellik olmadığını henüz idrak edememiş güzel kadının, aslında kazın ayağının öyle olmadığını anladığı anlarda, rahatlıkla görebileceğiniz yaratılış özelliğidir.

hayır bir de "güzel kadınım beni kıskanıyo lubbiii" diye sevinen ve arkadaş çevresinde bununla gurur duyan, gerçekleri görmekten aciz, güzel kadınların birer finosu olmuş, aklı vücuduna yetmeyen erkeklerimiz de görmüyor muyum çevremde, inanın kendimden geçiyorum gülmekten. sonra açıyor ellerimi semaya, dualar ediyorum rabbime. iyi ki onlarla benim aramda fark var, şükürler olsun diye.

elbette ki güzel kadın çirkin kadından daha kıskançtır bre cahil, bre bakar kör köleleşmiş erkekler ve bu güzel kadını kıskanan ve kankası, maskotu olan çirkin kadınlar. daha kıskançlar, çünkü onlar bu dünyada her şeyi dudaklarının, ellerinin, saçlarının ya da orasının burasının güzelliğiyle elde edip, yine bu güzellikleriyle elinde tutabileceğini sanan garip, yazık kadınlardır. seni kıskanıyor diye içten içe yaşadığın o gurur, bu köleleşmiş vücuduna komuta eden aklınla ne kadar da ters orantıda haberin var mı?
sen, güzel kadının kıskançlık gösterileriyle gururu yaşarken o, tüm bu güzelliklere sahip olduğu halde seni kaybettiğinde yakın çevresinin yüzüne nasıl bakacağının, sokakta nasıl başı dik gezebileceğinin endişe girdabında depresyondan depresyona koşuyor, bre aklı ziyan. bu yüzdendir ki işte, güzel kadınlar, her insandan, hele hele çirkin kadından daha fazla kıskançtır.

halbuki çirkin kadınlarımız böyle mi agalar, kardeşler, abiler, ablalar, soruyom size. çirkin kadın asla güzel kadın kadar kıskanmaz. onun kıskançlığı saftır, olması gereken gibidir. çünkü içinde hinlik, fitne fesat barındırmayan safkan, orijinal kadındır çirkin kadın.