bugün

olmaması gerekir.
niye biz çıkarıyoruz arkadaş o bizi çıkarsın , bitsin artık bu erkek egemen çıkarma, bırakma, yedirme , içirme söylemleri.

alsın beni arabasıyla evimin önünden hadi onu da geçtim restaurantta buluşalım, öyle lüks falan beklentim yok kendi seçsin gideceğimiz yeri arasın rezervasyon yapsın, masaya otururken sandalyesini kendi çeksin otursun, üzerindeki paltoyu girişte vestiyere bıraksın, şarap falan içilecekse o seçsin şarabı, yemeğimizi yiyelim, sohbetimizi edelim, hesabı istesin, ben ödemeyi teklif edeyim o kabul etmesin, "bir dahakine sen ödersin" deyip ikinci buluşma olacağının sinyalini versin, hesabı ödesin, kalkalım , herkes montunu kendi giysin, valeye aracının fişini versin, bahşişini versin, eve bıraksın beni , teşekkür edeyim , tabii ki ilk buluşmadan eve kahve içmeye çağırmayayım ben, iyi geceler dileyeyim , duruma göre telefon numaramı vereyim o çaldırsın ben kaydederim, herkes evlerine dağılsın.

böyle anlatınca çok öküz gibi oldu lan, tamam tamam ben çıkarırım off ya yapsan bir türlü yapmasan bir türlü.
ayak fantezisi ile sonuçlanabilir.
Muhtemelen o kızdan bi Çıkarı olmayan sözlük kertenkelelerinin yapmayacağı eylem. Nerede o eski pembe dizilerdeki romantizmler..
Sağolun kalsın. Akşama kapuska pişirmeyi düşünüyorum mis gibi yerim onu ben.
beyeneni yemeye çıkarıyorum.
haydi kıslar.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar