bugün

halkın zeka eşiği düşük olduğundan ortalama insana göre yapıldığı içindir.

zaten mantığa gerek yoktur. sen beni seviyon ben seni sevmiyor, ben seni seviyom sen beni sevmiyon derken 3 sezon gider.
Anime izlemeyenlerin beyanatıdır.
Senaryo ve mantık hataları nedeniyledir. Bir milyar dolar nakit para saklayan Sibiryalı olarak anılan ve Türk istihbaratının silah satmak için aracı olarak kullandığı silah satıcısı bütün elektriği bir şalter ile koruyor. Hani o kadar nakit paranın çok daha az bir kısmı için alınan güvenlik önlemlerini Nasıl aşacaklarını düşünürken fizik profesörü olanlar var. Bizimkiler ne yapıyor içeri iki kişi girip tek kişi çıkıyor ve içeride kalan saatlerce şalterin başında bekliyor. Dışarıdan gelenler susturucu takılı silahlarla Ateş ederken içeride olan bir düzine Adam vuruyor ama silah sesine gelen yok.
Ergenlerin ve çocukların izlediği dizilerin saçms olması durumu.

Maalesef onların görüşleri yozlaşıyo ve onlar gelecekte bu toplumu oluşturacak olan fertlerdir.
kesinlikle katıldığım önerme. istisnaları olabilir, arada güzel diziler çıkıyor bir elin parmağını geçmeyecek sayıda. ama onlar dışında; zengin ya da fakir güzel bir kız, yakışıklı fakir ya da zengin bir oğlan onların aile ve arkadaşları arasındaki nasıl oluştuğunu anlayamadığınız bağlantılar... Çocuksu hareketler, saçma uzun bakışmalar, zamandan kazanmak adına yapılan küçük hesaplar... bir de yabancı diziler bakıyorsun profesyonelliği her yerinden akan yapımlar. daha çok yolumuz ama ileri doğru gitmek yerine sürekli geri vitesteyiz.
saçma olmasının yanında yozlaştırıcı ve toplumu bir arada tutan özelliklerini aşındırıcı etkiye sahip olması nedeni ile bir an önce el atılması gerekir.
aşkın kiralanmadığı ilişki durumlarının karışık olmadığı ve tecavüz edilen Fatmagüllerin ekranda boy göstermediği günler dileği ile.
Katkı sağlamayan,anlamsız ve oyunculukta kendini kanıtlayamayan insanların bulunduğu dizilerdir.