bugün

gerçeğin ta kendisidir.
hani bizim ülkemizde bir ikilem var ya. ne doğu diyebiliriz ne de tam batılı. şimdi bu ikilem günümüz kızlarımıza da tesir etmiş gibi. anladınız o dediğimi. ne biliyim dizilere bakıyorsunuz hep batı tarzı ilişkiler ön plana taşımaya çalışır, gerçek hayattaki ülkemizle hiç alakası olmayan türde hayat tarzları gözüne sokulur insanın. öyle eski tarz ilişkiler kalmadı kısa yoldan direk yatağa. gerçek hayatımızda yaşayışımızla hayal edilenler bir olmayınca böyle tuhaf bir ülke oluyoruz. sonra ''dünyada bizim gibi ülke yok böyle'' klişeleri... hep tutarsızlık hep tutarsızlık. buradan neye geleceğim. kızım kararını ver. ya yatak ya baş örtüsü. lafı geveleyip durma gözünü seviyim. sonra bu ülkede niye bu kadar tecavüz oluyor? hem diyorsun erkekler kadınları ne zaman anlayacak. peki bu halde nasıl anlamasını bekliyorsun seni. tamam erkeklerde de suç vardır dedim ya hep ikilem. bir adım attığında ikincisini düşünebilecek bir insan populasyonuna sahip olamadık bir türlü.
bazen gereginden agir davraniyorlar , naz yapiyorlar bazen de 2 gune kendilerini kaptiriyorlar. cozemedim bu isi.
bu arada 2. si bana hic denk gelmedi
üniversiteye giderken her gün kız meslek lisesinin çıkışına denk geliyorum ve gerçekten bir arada kalmislik seziyorum terbiyesizlik, ahlaksizlik degil derdim ama bildigin degisik, arada kalmis ne yaptigini bilmeyen kendinden habersiz robot gibi kizlarla yuz yuze geliyorum her gun.