bugün

su götürmez gerçektir. efenim eskiden kız evi naz evi olayları vardı.

erkeğimiz kızın peşinden koşardı kızımızın gönlü olsa bile biraz bekler kıymeti bilinsin ister sonra karşılık verirdi.

eskiden kız isterse olurdu bazı şeyler şimdi cinsiyet ayrımı yapmak için söylemiyorum ama artık ilişkileri erkekler belirliyor

neden? çünkü kızlarımız kendilerini o kadar düşürdü ki

erkekler güzel ciddi bir ilişkiye ihtiyaç duymuyor. Onu seven kızın ehemniyeti kalmıyor.

çünkü ''ay takılırız nolucak sonra da işimize bakarız'' tarzı kızlar çoğaldığı için ;

erkeklere uzun vadede ilişki cazip gelmediği gibi sevginin değeri de kalmamaya başladı.

bir kızla bir erkek flörtleşiyorlar cilveleşiyorlar diyelim öyle bir hale gelindi ki erkek isterse sevgili olunuyor istemezse olunmuyor.neden ?

çünkü etrafında her telden takılabileceği kızlar var. neden birine bağlı kalsın ki?

erkekler artık iyi bir bilgisayar alıp bir ömür geçirmek yerine toplama bilgisayar alıp ucuza getirip kısa vadede kullanmak istiyor teşbih yerindeyse.

o yüzden efenim

1)bu tür kızlardan
2)bu tür kızların kötüleştirdiği adamlardan tiskiniyorum hatta tiksiniyorum.

ah ah nerde o eski aşklar...
seçme hakkı halen kadında olduğu için geçersiz durumsallaşmaştıramadıklarımızdan mısınız durumudur. *
cüzdana diye tekzip edilmesi gereken havadis.
günümüz ilişkileri tüketmeye, tüketmeye bağımlı olmaya bağlıdır. taraflardan biri tüketmeye bağlıysa eğer günün birinde mutlaka geride kalırsınız. her zaman daha güzel bir kız, her zaman daha tutkulu bir aşk, her zaman daha güzel bir gülümseme vardır çünkü. memeden bahsetmiyorum bile bak.

o yüzden tüketim bağımlısı insanlardan uzak durun. kendini harcayana kadar karşısına çıkan herkesi harcarlar çünkü.
doğrudur. her şey erkekte biter esasında. Aziz nesin'in de dediği gibi

--spoiler--
Bir kadına ne verirseniz verin, onu daha da büyük hale getirir.
Ona sperm verirseniz, size bir çocuk verir.
Ona bir ev verirsiniz, size bir yuva verir.
Ona sebze verirsiniz, size yemek verir.
Ona bir gülücük verirsiniz, size kalbini verir.
Ona bir şarkı söyleyin, size konser verir.
Kendisine verileni çarpıp çoğaltarak geri verir.
Bu yüzden ona çamur atarsanız, karşılığında bir bataklıkta boğulmaya hazır olun.
--spoiler--
Var olan tum iliskilerin kadin odakli oldugu bir dunyada mumkun olamayacak gercektir.
Günümüzdeki ilişkilerin aşktan sevgiden uzak , anlaşabilirsek devam ederiz, biraz kuul olur çevre yaparım yiyişiriz mantığıyla oluşmasındandır bu durum.

Bu durumu her iki tarafta oluşturuyor. Çok kız tanıyorum sevgilisi olmadığı için yakınan bi tane olsa takılsak ilgilense benle diyen. Aynısının erkeğinden de var.

insanların popüler kültüre kendini kaptırmasından oluyor. Hayatlarını diğer insanlara malzeme yapmak, internet üzerinden paylaşmak, dikkat çekmek diğerleri gibi olmak, duydukları aşk masallarını yaşamak istiyor. Önüne gelen her karşı cinsle sevgili olup o masalları yaşayacağını sanıp kendini kandırıyor.

Daha fazla uzatmaya gerek yok yazmaktan sıkıldım zaten.

Özetle insanlar çok mal.
yüzleşmesi acı olan gerçeklerin başından geliyor. aldığım eksiler de sanırım ''olsun yea biz böyle mutluyuz midemiz xxl kime ne yeani'' diyen güruh olsa gerek.

bu bir döngü meselesi. kezban denilen türün apaçi denen türün cool ve bohem ama götüm erkek tiki kız işte kaçanın kovalanması ve bunların azalarak bitmemesinin sebebi hep döngüye destek verilmesinden.

ben burda erkeklere yüklenmek istemiyorum zira erkek denen canlı ciddi manada bir kadını zor seven zor zavgeçen bir canlı.

ama amk öyle kızlar çoğaldı ki erkekler eğer eskaza sevdiyse o kızı karşısına çıkan her hatuna aynı muameleyi yapıyor.

ya da ben artık piç olujam yha.s.s tribine giriyor erkek . neden çünkü biliyor ki o piçken ona prim verebilecek kız popülasyonu arttı.

kabul edelim kızlar ; sevmeyi sevilmeyi adam akıllı ilişkiyi ne bileyim yaşanabilecek her şeyi bir adamda yaşamayı hak eden kızlar çok az kaldı. yüzdemiz bozuldu.

bunu toplum bazında bile ele alınabilir.
Ne zaman laylaylom ilişki yaşamak istesem etrafımda o tarz kızlar oluşur. Oysa düzenli ilişki aradığımda kesinlikle aradığımı bulamam bulsam bile boktan bir sebepten ayrılırız. Ama bir sevgilimin olması düşüncesi bile efsanevi...
ilginç tespittir. yazara mehmet rauf un eski aşk geceleri adlı eseri öneririm.
aynı yerde ve aynı şekilde yaşamadığımızın göstergesidir. hiçbir zaman böyle bir yaşantım olmadı. çevremdekilerin de aynı şekilde. hatta tam tersi söz konusu. hala kızlar seçiyor ve onlar belirliyor her şeyi. onlar evet derse evlenebiliyoruz unutmayın.
güncel Önemli Başlıklar