bugün

ters etkiye maruz kalacak kadındır. her şeyin fazlası zarar.
dış mihrak olan kadındır. türkiye'de yaşasa gezi park eylemlerine katılırdı.
diyet ürünleri ne kadar fazla tüketirsen o kadar fazla kilo verirsin şeklinde düşünmüş kadındır.
(bkz: sen çok yanlış gelmişsin bacım)
insan ancak bu kadar iradesiz olabilir'in en iyi örneği.
diyet olayını çok yanlış anlamış insandır.
yanında 10 dönüm ormana tekabül eden bir leğen marul da yiyordur.
Acaba iç organları ne halde merak edilen kadın.

Dıştan bakıldığında gram kola içmeyen binlerce insandan kat be kat sağlıklı gözüküyor. Acayip bi bünyesi olmalı.
Diyet sonuçta ben o dönerleri iskenderleri onunla dengeliyorum diyordur. Ayıp ediyordur.
ağzına bir tane mentos atıp köpürmesini izlemek istediğim kadın.
aile bütçesinin anasını belleyendir. kutu kolayı 2 liradan hesap edersek 50 kutu kola 100 lira ve ayda ne yapar? 3000 lira. Yemin ediyorum ocağınıza incir ağacı diker. karım olsa cebine eroin koyar polise şikayet ederim bırak ayrılmayı.* ya da gece uyurken ağzı açık yatıyorsa bir mentos yollarım köpürüp sabaha patlamasını beklerim.
haberi okumadan yorum yapan andavalları göstermiş kadındır. kadın diyet olsun diye içmiyor, ilk önce 14 yaşında kola içmiş ardından bağımlı olmuş sonraları çok kilo alınca diyet kola içmeye başlamış diyet olsun diye içmiyor anlayacağınız bağımlı biri destek alacakmış efenim iyileşmesini temenni ediyorum çok kötü birşey.
Allah yardimcisi olsun kadinidir.
diyet kolayı çok yanlış anlamış kadındır.
coca cola'nın viral reklamıdır, şeker pahalandı ya milleti diyet kolaya meylettirmek içindir.

(bkz: adam subliminaler çıktı rıza baba)
haftalik kabiz olmasi muhtemel kadindir.
kolanın bağımlılık yaptığının kanıtıdır.
Farklı bir intihar yöntemi olabilir.
http://www.bodytr.com/201...aspartamin-zararlari.html
http://www.bodytr.com/201...ml/fazla-diyet-kola-icmek
nasıl olsa light diye günde 1 karton marlboro touch da içiyor mudur acaba? sorusunun muhattabıdır.
Kola diyeti yapan kadındır. Diyetle kafayı bozmuş bir kadında olabilir. Bedenen bir sağlık problemi yaşamasa bile ağır bir ruhsal hastalığı olduğundan şüphelenip araştırılması gerektiği kanısındayım.
(bkz: ruh hastası)
"ölmeyi unutmuşun sen bacım" dedirtir.
ishal olur, cıvık sıçar.
Yediğine içtiğine dikkat eden kadındır. 50 paket eti form eşliğinde içer diyet kolaları.