bugün

sık sık yaptığım eylemdir. insanda boşa geçen zaman hissi uyandırır. ama eğer yorgun bir haftadan çıktıysanız, sınavlar yeni bittiyse ve eğlenceden döndüyseniz böyle bir uyku tam bir ilaç gibi gelir.

tabi düzen müzen kalmaz orası ayrı. *
3 günde uyuduğum uykuyu tek günde uyumuş olmamdır.
imkansız gibi görünüyor benim için. 24 saatin 12 saatini heba etmek,
bende moral bozukluğuna sebep olur.
çok ciddi zaman kaybı. ömrün yarısını uyuyarak geçirmek demek.
mükemmel bişeydir. Ama o mükemmeliyete bir de ulaşamamak vardır çalışıldığı için bak o çok kötü bişey işte...
bu aralar özlem duyduğum durum.
O gün tatil gününün olduğunu ifade eden eylemdir. Sürekliliği bir zaman sonra ruhsal bunalımlara neden olabilir. 8 saat yeterde artar bile.
yaşlanınca yapılacaklar listemde ilk sıralarda olan şey.
abarti buldugum olaydir, o kadar uyumana ragmen uyaninca dinc falan da olamiyorsun. insani hamallastiran ve vakit kaybi olan uyku saatidir. ideali 5 saattir.
Gune gec baslamaktir, bu yuzden yapacaginiz isler hep ertelenir,o kadar uyudugunuz icin de salak gibi dolasirsiniz.
Her hafta bir gün Düzenli olarak yaptığımdır.
inanılmaz bir baş ağrısına davetiye çıkaran durumdur.
Sanırım hiçbir zaman yaşayamayacağım durum.
insanı zombi moduna sokar. 7 saat idealdir. uyanınca biraz uyumaklı olursunuz ama iki su çarpınca zımba gibi olursunuz.
(bkz: j daniel)

önceki hayatımda bir kutup ayısıydım galiba. insan uyumayı bu kadar severmi yahu.
Günün yarısını uyuyarak geçirmektir.
insanların verdiği tepki şu oluyor : gün çok boşa gidiyo yeeaağğ, hep zaman kaybı kızım, reröreö.

Ulan sanki zamanlarınızın çocuğunu elinize tepsiden hallice telefonları alıp takipçi kasarak geçirmiyorsunuz.
Sanki gören de bunları bilim dalında araştırmalar deneyler yapıyor sanacak.

Uyuyalım uyku müthiş bir şeydir.
Darısı en kalıcı olan uyku olan ölüme.
sabahın altısından beri atomu parçalamakla meşgulüm saat 5 sularında yaptığım çilekli pastamı yiyerek sevgili essy apla. kınıyorum seni. ayrıca 6 saatten fazla uyumak gerçekten gereksizdir. kalk atomu parçalama ama beynine oksijen gitmesine izin ver dışarda mis gibi bir hava var. az kalabalığa karış.
Bir günde 16 saat uyumak değildir.
Çevredekilerin ha benim öküzüme diyeceği eylemdir yada eylemsizliktir*
belki bir kacis yoludur kim bilebilir. uyanip ne yapicaksin mutsuz oldugun hayata geri donuceksin ne kadar uyursan o kadar huzurlusun en azindan uykunda
haftada bir günü yapıyorum bunu. o da bugün.
Hayatı çekmenin tek yoludur. Evet.
3 paket serum yemekle eşdeğer.
70 yıllık ömrün 35 yılını uykuda geçirmektir.
tembel bir orosp* çocuğu olduğunuzu gösterir.
yapanlarin 80 senelik omurlerinin 40 senesini uykuda gecirdigi eylem. inanilir gibi degil.