bugün

Günaydın millet....
Sözlükçüğüm lütfen bana şans dile bugün ilk sunumumuzu yapacağız, nasıl başlarsa öyle gidermiş.
Umarım güzel başlar çok çalıştık ve çok yorulduk eh yani kendimize göre sayılır da olabilir.
inşallah sırf soru sormuş olmak için aptal aptal şeyler sormazlar.
sözlükteki normal insanlar iyi bir gün geçirmeniz dileği ile günaydın diyor. bütün abazanus lara şu videoyu bırakarak zımba gibi bir gün geçirin diyorum
https://m.youtube.com/watch?v=a0fkndpiil4

dinine bağlı müslümanlarada şu videoyu bırakıyorum
https://m.youtube.com/watch?v=vjkukzrdtzk

bu ne biçim topluluk.
Serin ve yağışlı bir pazar gününden günaydın millet. Her nerede yaşıyor ve yaşatılıyorsanız.
Günaydın ! Sağlıklı günler dilerim en çok da kendime..
Günaydın saygıdeğer sözlük halkı.
Günaydın bebeyim.
günaydın efenim.
sabahlari sözlük ahalisini selamlama başlığı.

herkese mutlu, sağlıklı, huzur dolu bir gün dilerim.
görsel
Dolunay dikkatimden kaçmadı. Günaydın sözlükcan.
Günaydın sözlük. Böyle ışıl ışıl güzel bir haftasonuna uyanmanın verdiği mutluluk üzerimizde. Şimdi ben biraz daha uyuyacağım sonrasında da bir çay demlerim. Markete gidip gazete alır biraz okur sonra kenara köşeye bir yerlere kaldırırım. Haa! Bak unutmadan bugün kitap fuarımız var. Oraya gidip biraz standda duracağım. Bu arada havalarda ne güzel oldu. Böyle serin serin. Pencereyi kapıyı açınca içeriye oksijen doluyor vallaha. Birde yorgana sarılıp uyuyabiliyoruz. Hadi bakalım ben artık yatayım kuzum. Size de bir mutlu haftasonları, günaydınlar fotoğrafı bırakıyorum.

görsel
Gunaydinn. Cumartesi bu havada çalışmak da zor olsa gerek.
Günaydın sözlük halkı bugün iş var herkese kolay gelsin iyi bir gün geçirmeniz dileği ve temennisi ile günaydılar olsun.
günaydın sözlük.
Canlarım günaydın.
günaydın ballarım günaydın saygı değer yazarlar.
günaydın canlarım.
Günaydın arkadaşlar. Sabah oldu. Evet katılıyorum karanlıkta işe mi gidilir aq.
Günaydınlar, yine bir okul günü yine sıkıcı geçicek 8 saat yine serviste heder edilecek 1 saat pfff.
günaydın sözlük.

işe gitmedim bugün. arabaya atlayıp müziğin sesini açtım, yalova'ya doğru yola çıktım. denize baka baka güzel bir kahvaltı etmek istedi canım.

bursa-yalova yolu üzerinde opet'e girdim, yakıt alıp devam edeceğim. hepinize bol selam ederim.

Küçük de bir not, bursa merkez'de trafik epey kalabalık, dikkatli olunuz.
Günaydın millet *

Uzun zamandır girmediğim sözlüğe geri dönüş yaptım. Bunun nedenini yeniden mutlu olmaya bağlıyorum.

Çok çok çok paylaşmak istedim bu güzel anları.

Yine ve yeniden gülümsettiğin için teşekkürler hayat *
Günaydın ahali..

Keşke dünyanın sonu gelsede kurtulsak demi.
Günaydın arkadaşlar, yeni uyandık bazı şeylere.
saat 07:01 i gösteriyor. uyanın arkadaşlar. kızlar siz yatın ilerde dinlenecek vaktiniz olmayabilir.
Aştiden herkese günaydın.

Soğuk buralar.
günaydın değerli yazarlar.