bugün

evrende mevcut olan doğal güzelliklerden bir tanesidir. bazılarının güzelliği daha büyük olmakla beraber manzarası da daha nefes kesici olabilir.
Görmesek de, dokunmasak da dünyada bir yerlerde var olduklarını bilmek bile güzeldir. öyle bir güzelliktir işte.
Kimsenin memesini savunduğum falan yok. Bilimsel temellendirmesini yapmak istedim.

Bana ne lan memenizden.
hayırdır bu gece kibarlığınız mı tuttu?

bildiğimiz meme işte.
hoaaydaa sanki siz yapraa anlam atfetmiyorsunuz..

gel de hoaaaydaa deme lan amk..

ben sanki neden sevdiğimi biliyor muyum?

sen neden sikilmekten zevk aldığını biliyo musun?

yok işte, bilmiyon..

ben cevapliyim, ‘öyle işte, nabıcan?’..
Erkeğin yüklediği anlamlar zaten tamamen bilinç altında varolan kodlar sayesinde.

Erkek bilinçaltında soyunu aktarmak ister. Doğurganlık belirtilerinden biri de göğüslerdir.
insanı tanrıya inandıracak güzellikte olan.
sanırım ben bir meme bağımlısıyım.

edit: arkadaşlar, memeleri savunmak nedir?
memeyi niye savunayım ya?
seviyoruz bu kadar.
öpmesi, ellemesi her şeyi güzel yani.
bunu nasıl başka başka yerlere çektiniz anlayamadım.
(bkz: göğüs)
(bkz: meme)
(bkz: tavuk göğsü)
çağrışım zenginliği baş döndürebilir.
ön not: bu entryi meme başlığına girdim ama sol tarafta görünmediği için buraya da yazdım.

dünyanın en güzel şeyi. anlatmak kelimelere sığmıyor. ne de güzel bir uzuvdur bu meme, memeler. insanın savaş çıkarası geliyor sırf bu güzellikler uğruna. öpmelere, yalamalara ve dahi ısırmalara doyamıyorum. hatunun memelerini dişleye dişleye kendinden geçiriyorum. zevk yüzünden hissetmediği acıları sabah uyandığında hissediyor. dakandaz neden bu kadar çok ısırdın ki diyor. halbuki gece kucağımda onları ısırdığımda başımı daha da çok bastırıyordu süt memelerini. daha sert daha uzun ısırmamı yalamamı istiyordu...
göğüsleri severim öperim.
erkeklerin kadında ki bu isteği tamamen çocukluktan gelir. küçükken insanlar genelde annesinin sütünü içtiği ve göğsünde uyuduğu için erkeğin bilinçaltına bu şekilde yerleşmiştir.

ha kız çocukları da küçükken aynı sütten aynı göğüste uyuyordu. ama fark şu. normal bi kadında zaten bu göğüs var. ama erkekte yok.

bu da (bkz: kendinde olmayanın merak edilmesi)
çoğu zaman meme diye kullandığımız şey aslında göğüstür. meme erkekte de vardır ama göğüs yoktur. o dolgun ele gelen, vurunca capıdı capıdı diye ses çıkaran şey göğüstür.
bilgi içerikli entry girmiyorsunuz yalanı.
tavukların yemesi harika kısmı.
farkederse allah çarpsın.
doğal olanı makbuldür.
kadinin seksi bir vucudu varsa eger kucuk olmasi sorun teskil etmez.
artık meme ucu olarak nitelendirilen uzuvdur.
(bkz: #23750027)
Güzel bir kadın ve normal büyüklükte iki tane meme.
görsel
görsel
görsel
görsel
bir örneği

görsel

de budur.
http://imgim.com/wallpaper-2868118.jpg
en güzel organlardandır.
Önemli olan göğüs değildir, kaç tane olduğudur.
yok boyutudur evet, boyutudur.
ingiltere 5. Nesil teknolojiye* geçmek için çalışıyor, biz hâlâ göğüs ile memenin farkını bilmiyoruz. Alkış bize.