bugün

eski üniversitemdeki kızdır. Milletin montla hacet giderdigi soğuk kış günlerinde bu çirkin ve sarkık göğüslü kız dekolte giyerdi. Acıyan ve aşağılayan gözle bakmışımdır her daim.
yıllar sonra o göğüs sarkmaya başlayınca yine seksi gelebilecek mi acaba diye düşündürülen hatundur.
http://galeri.uludagsozlu...C4%B1ran-k%C4%B1z-351928/

yesin onu amcası..
göğsü dövmeci tarafından ellenen kızdır.
göğüsteki kitlenin kontrolü için göğsüne doktor tarafından ellenen kızdan farklı bir kız değildir. fiziği düzgün kıza çok yakışır doğru motifi de bulabilirse ve fazlasıyla dikkat çeker haliyle.
kırmızı dudak dövmesi yaptıranları daha bi seksi olurlar.
seksidir, hayatı sever yeri geldi mi de kafa tutar. erkeğin yancısı değildir, gerekirse alır başını gider. candır ki hem de nasıl...
çok net söylüyorum, kaşardır.
helal olsun dediğim benim çok istediğim ama asla cesaret edemeyeceğim bir şeyi yapmış olan kızdır.
decoy yani sahte hedeftir. "yüzüm pek iyi değil ama bak burada dövmem var". bacağını neredeyse vajinasına kadar açarak, yüzünün çirkinliğini gizlemeye çalışan kızla aynı kategoridedir.(güzel olupta yaptıranlara tabiki sözüm yok.)
sevdiği için mi, ilgiyi sevilmeyi göremediği için mi yaptırmış bilinmeyen kız. bilinen bir şey varsa o da yalnızlığıdır.* yalnız hissetmek onu kabullenememektir, göğsüne dövme yaptırmak istemek demektir.
kelimelerin kifayetsiz kaldığı sex machine, pardon kızdır.

(bkz: sikerim seni ya çok tatlısın)
beline kelebek dövmesi yaptıran kız dan daha çekici değildir.
http://galeri.uludagsozlu...C4%B1ran-k%C4%B1z-351840/
dövme seven kızdır.
ilerde öğretmenlik gibi bi dava olmasa ne dövmeler yaptırırım fakat hep görünmeyen yerler olsun diye omuz kol arkası bacak.
Dövme bahane .
dövmeciye gizliden platonik aşk yaşayan kızdır. muhabbet kurmak ve yakınlaşmak için yaptırmış olabilir.
izmirli laik kız olması muhtemel olan kızdır.
ilgi çekmek içindir , ilk amacı budur sonra da istediği için yaptırmıştır bu da 2.amacıdır , 3.amacı ise sevişmek istiyorum ben demenin başka yolunu bulamamasıdır.
orospudur, elletiyordur. elletmese bile gösteriyordur.
Dövmecinin yerinde olmayı isteteten kızdır.
sevgili atıp tutanlar bir düşünün sevgilinizin ilerdeki eşiniz yada sevgilinizin göğsünde dövme olabilir bu kadar yüksekten atmayın bence.zira bünyeye zarar.
Bence bu kafayla hala yaşıyor olmanız imkansız,ahirette yok yazılıyorsunuz.
Verici ise vericidir ve bu kimsenin derdi olamaz. Başlıkta tarif edilen kız dövmeyi göğsüne 'isteyerek' yapmıştır. Üç entry üstteki yazarın dediği gibi biri ise, cinsel ilişkiye yine kendi 'isteği' ile girer. Bu entry'nin sahibi yazar aynı zamanda tecavüze meyillidir. Tecavüzü yapanların en klişe savunmalarından olan "açık giyinmeseydi, gece dışarıda olmasaydı, benimle bakışmasaydı" gibi cümlelere sığınan sığırlardan bir farkı yok. isterse kalçasına yaptırır dövmeyi, isterse yaptırdığı kişiye 'verir' fakat bunların hiçbiri ne seni ne beni ilgilendirir.
bu ne kindir amına koyim, adam gavura saldırır gibi saldırmış.

vericiyse verir, verici değilse kendine saklar.

sana ne, bana ne, bize ne?

takmayın, yormayın kendinizi bu kadar b'oğlum.
muhtemelen eskorttur. ama keyfi bilir, bize karışmak düşmez.