bugün

Bi erkek olarak toplu taşıma araçlarında maruz kaldığım durum. Bazıları çok beybi oluyor.
Ben hep yapıyorum. Özellikle çekim gücü yüksek insanlara. Beni farketmesini bekliyorum. Ortalama 8 saniye. Sonrasında o hep ben ona bakıyormuyum diye bana bakıyor. Nice taktik.
Metrobuste var bu tipler fazla dayanamıyorum 2 durak sonra inip arkadaki araca biniyorum.
Sevişmek istediğini gözleriyle anlatmaya çalışıyordur.
Ona bakarım sadece ona ay yüzlüm Benim.
görsel

Mekan burası. Tam bu açı. Benden biraz daha geride oturuyor. Ona bakmak için sırtımı dönüyorum buraya.

Senelerce kimseye bakamamışım meğer. On dakika, yirmi dakika, yarım saat. Konuşmuyoruz. Temas etmiyoruz. Gözlerimizi kaçırmıyoruz. Bazen gülümsediğini görüyorum. Bazen gözlerimiz doluyor. Saçlarım bi dünya kabarmış bakışlarımızın arasında dolaşıyor.

Olur yani. Anlatmak zor. Hissetmek çok güzel. Biriyle böyle iletişmek çok güzel.
bazen önemli kişilerle konuşurken sıkıntı olan durum. uzun sürdüğünde aşırı sıkıntı vermeye başlıyor.
kaçırsan ciddiyetsizlik gibi oluyor.
benim gibi miyop ve astigmatı olanların istemsizce yaptığı eylem, netlemek için 1-2 dakika bakmak gerekiyor.
Gereksiz bir eylemdir. Bunu hak eden kimse yok.
Burada olsaydında öylece baksaydım ya sana.
dalmıştır o.
gözlerin kırpıştırılıp sulanmasıyla sona erecek aktivite.
kiminle bakıştığına bağlı. zira bu bakmak davasına adam öldürüyorlar.

+bana mı baktın
yoo
+yalan söyleme lan
gözüm dalmış
+senin gözüne.....
Baktığım kişi eğer sevgili ise yok öyle bir şey 3. Saniyeden sonra ara ki beni bulasın.
ya kavga ya da sevişme ile biter.
Bazı gözlerden istesen de bakışlarını kaçıramazsın. O kadar güzel gözler görürsün ki karşında, o gözler içinde kaybolup gidersin.
karşılıklı hoşlanma ya da gerilim belirtisidir. daha yoğun bir şeylerin başlangıcına işaret eder.
Yürüme manasına gelir.
Bir kıza dik dik bakarsanız çiftleşme isteğinizi karşı tarafa iletmiş olursunuz.
Psikolojik baskı.
ne bakıyorsun lan.
insan işi değildir.
bütün dikkatim ile seni dinliyorum, sana önem veriyorum demenin mimiksel versiyonudur.
sevişelimdir.
öyle bir fantezi yaşamadım. Sapıklı olurdu.
utandığımdan yapamam.. illaki başka yere kaçacak o gözler.