bugün

Hassktir.
oman tonrem raaaiiiidddddd.
hemen pıtır pıtır koşmalıyım.
'şimdi bu kafam kopunca 30 gün yaşarım sanıyor, öldürmeye yüreği yoktur safın.'
Ne var be zararım var sana ? Bu ev ikimize de yeter dostum !
ölü taklidi yapsam yer mi bu salak?*
insanın çok da umrunda olmayan düşüncelerdir zira kendisi bir an önce imha edilmelidir.
Açacak başlık bulamadı beni konu edecek galiba demesi muhtemel.
essedu enla ilahe illallah ve essedu en..
" örümceklerden nefret ediyorum " dur.
'ölücem azq'
Tipe bak hıammına godugum diyodur tahminimce.
hamam böceğinin içinden geçenler bu beni kesin öldürecektir. Ancak karşısında ben varsam şu hayatta örümcek ve hamam böceğinden gerçekten korkan benimle karşılaşırsa eline mısır alıp izlemek geçebilir.
aha şimdi boku yedim. hemen oraya buraya koşuşturayım da ev sahibi sinirlensin. sonra da bir dolabın altına girer gece olunca çıkarım dışarı.
küçücük hayvanım amk.
-terlik yok mu terlik!
+vaaar
-head shoooott.
- abi benim derdim seninle değil, bırak gideyim.
+ derdin benimle değilde, benim evimde ne işin var o zaman ?
- ayıp oluyo ama, senin evin falan. lafı mı olur. hem çıkıp gidicem ben şimdi, beni görmeyeceksin bir daha.
+ iyi, çıkarkende kapıyı kapat. doluşmasın senin çoluk çocuk.
- bak iki oldu, ayıp oluyo dedim. hem nasıl kapatayım ben bu kapıyı, küçücük birşeyim ben.
-Abi hamam nerde ya biz yanlış mı geldik ?!?!
amuha goyim sabahtan beri çekiyon birayı, olum adam bir sorar len aç mısın,tok musun.
"ahahah o bendenden daha çok korkuyor. boyuna posuna bak, bir de bana bak tüüü!" dür.
- yedik sanki evini amk.
ya senden korkmuyorum der ya da tabanları yağlayarak kaçardım.
Güçlülerin dünyasında büyük olan hükmederken küçük olanın kaçıp saklanmaktan başka çaresi olmuyor. toplumda irili-ufaklı ideolojik gruplar her daim büyümek, gücünü ve nüfuzunu artırmak yoluyla varlığını garanti altına almaya çalışırken diğer taraftan hedeflediği noktaya ulaştıklarında kendi dünya görüşlerini diğer grupşara da dikte etmeye ve hatta emretmeye başlıyorlar. Her daim öteki olan biz hamam böcekleri bu gidişe bir dur diyememenin bedelini ödüyoruz. Her zaman eziliyoruz. Mesela şu yavşak az sonra beni öldürmeye çalışacak ve büyük ihtimalle bunu başardığını düşünerek beni bir yere atacak. Oysa ben yaşamaya devam edeceğim ve bu su torbasının haberi bile olmayacak. Tipe bak, ne kadar da çirkin!
terliğini çıkarırsa tüyücem.
ohhh gözlüğünü takmamış gene.