bugün

Eveeet, sözlüğümüz öyle bir yer ki, entryler okunmuyor troller okunuyor dedik.
(bkz: trollerin nickaltına entry yazmama kampanyası/#13033807) dedik.

entrylerin okunmaması hakkında da sürekli yazıldı oylama yapılmaması hakkında da.

Abi tamam entry ler okunmuyor zaten ama açılan başlığın ilk entry i de okunmaz mı lan!
Bildiğin şizofren lan bunlar. Klang çağrışımla çalışıyor beyinleri.
başlığın çağrıştırdığı şey ne ise o konuda yazıyorlar.

diye düşündüm bir gün. Ve açtım başlığı.
(bkz: 12 dev adam sloganının bir fiyasko olduğu gerçeği/#13115067)
bu açtığım başlığı dikkatlice okursanız içinde "bu başlığa entry giren maldır" yazıyor.
Altına yazılan o kadar entry den hiçbiri burayı okumamış. Bu konuda bir özel mesaj da almadım. Hatta tüm entry ler benim son edit saatimden sonra geldiği için, bu cümleyi sonradan ekledi de diyemezsiniz.

Yahu okuyun diyoruz okuyun. Hepinizi rezil mi etmem gerekiyor böyle? Rencide olmadan okumayacak mısınız arkadaşlar?
Okumadan yazıyosunuz boyuna.

Bahsi geçen başlığı okumadan entry giren yazarlar var.

Ha numarayı devam ettirebilirdim ama, malesef, bu kadar yeter. Sinirden deliricem. Kimse mi okumaz.Yok böyle sözlük!
bende aynen düşünüp açtım başlığı, hemde 3 yıl önceki bir olayı copy-paste yaparak. (bkz: fenerbahçe nin bomba transferi) ilk entry'ye de sıkıştırdım bu başlığa yazanlar tam bir maldır diye
yuh arkadaş bu kadar da olur mu ?
işte nickler:
azrailin yancisi
mevoy
chief
killanici
bende aynen düşünüp açtım başlığı, (bkz: karateci sevgiliye seni aylardır aldatıyorum demek) ilk entry'ye de sıkıştırdım bu başlığa yazanlar maldır diye
yuh arkadaş bu kadar da olur mu ?
işte nickler:
azrailin yancisi
helbazler
sonmodelporss
muhendisbey
elnina