bugün

acıların en büyüğüdür. sevgi bitmemişse o sevgili gitmeyecek ve insanın yüreğini yürekkurusu olup, kıtır kıtır kemirecektir. gözyaşları insanın kalbine günler, haftalar, aylar boyunca aka aka ateşi söndürecek ve yeni sevgiliye seni seviyorum diye haykırma fırsatı doğacaktır.son kez tutarsın elini ama aslında tutmaman gereklidir bilirsin, çok zordur konuşmak, dilin düğümlenir konuşurken ama hiç bir söz söylemeden de veda etmek istemezsin. ağzını açarsın kendine ii bak gibi klasik cümleler kurmayı düşünürken bi anda ağzından seni seviyorum çıkar. gözlerine bakar, sen de ona. ne yapacağınızı şaşırırsınız. sonra yavaş yavaş elleriniz ayrılır. son kez bakarsınız birbirinize. sonra arkanı dönersin. iki damla yaş düşer. olayın yaşandığı durumdur. acıdır, acıtır.bu başlığa entry giren maldır. severek ayrılalım dedikleri budur işte.. aşıksındır aşık oldugun kişi de sana aşıktır. ama cesitli nedenlerden; aile, arkadas ortamı, parasizlik vs... gibi nedenlerden dolayi ayrilmak zorunda bırakilan ilişkilerdir. bu tur ayriliklar yasayan sevgililer icin korkak da diyebiliriz.
sevdigin ve gözyaşların olacak belkide sahidi son sözlerin.belki dudakalarin titreyecek, belkide sevdiğin aldırış etmeyecek. rahat durmayacak yüreğin için içini kemirecek ama o son soz hiç değişmeyecek seni seviyorum.
arkasına bakmadan gidecek hercai sevgili, sense kalacaksın yalnız başına, kurumuş göz pınarlarınla, kanayan bir yarayla, neyin faydası olmuş bitmiş bir aşka....
aferin şimdi hemen kaçacak bir delik bul.
türkse belaya davetiye çıkarmaktır.
Cesareti Son nebzesidir, Zira Karate bilen Sevgilide Nabza göre şerbet Sözünün uygulamalı olarak gösterilmesidir.
o an isterse, lağımcı olsun, sonuç aynı sonuçtur.
(bkz: entry arasında gizlice hakaret etmek)
(bkz: alternatif intihar etme yöntemleri)
Yürek ister. Her babayiğidin harcı değildir.