bugün

30' unu geçen ve henüz evlenmemiş ya da ayrılmış bazı hatunlarda belirtileri görülen kalkma olayıdır.
en kırosu bile çevresinde dolaşan amacı belli yavşaklardan gördüğü ilgiyle heather graham olduğunu zanneder.
bi de kendine güven hasıl olmuştur bunlarda. herşeyi bildiğini düşünür. erkeklerin ne yapıp yapmayacağını, içlerinin ne kadar pis olduğunu falan zihninde kurmuştur. kısmen de haklıdır ama bazen kantarın topuzu kaçıyo.
yaşanmış bir olay: luzumsuz kurstan çıkmış, kızılay civarında akadaşıyla laflayarak yürümüktedir. tariflere uyan, 30 yaş üstü, arı gözlüklü, saç baş janti bi bayan tam önünde yürürken istemeden ayağına basar.

- pardon bayan.
+ hııı tabi tabi!
- anlamadım?
+ iki oldu bu iki! (he mnakoyum tilkinin siki)
- valla ben ilk defa bastım. böyle bi asılma yöntemi de bilmiyorum. sizinki de nasıl bi beklentiyse artık onu da anlamadım. bi de birinin ayağına basacak olsam seninkine mi basarım bunu da kendine bi sor!

denir ve uzaklşılır.

edit: genelleme maksadıyla yazmadım bunu. zaten genellemek istesem direk 30 yaş üstü bayan diye yazardım.
zira "abla" sıfatında görürüm kendilerini. bunu da genellemiyorum tabi.
(bkz: götü kalkmış 30 yaş üstü bayan)
genellemenin kesinlikle yapılmaması gerekilen bayanlardır. bahsi geçen ablalarımız istisnadır.
anal seks yapmıştır. yoksa götü kolay kolay şekil değiştirmez idi.
üç-beş yıl içinde, o göt kendiliğinden iner, eski haline döner.
göt kalkıklığı yerini, 'yaşlanıyorum, memelerim sarkıyor, gençlik elden gidiyor, evde kaldım, yarra yedim ben' hezeyanlarına bırakır.
hele bi de güzelse yakışır.
genelleme yapılmaması gerektiği doğru tespit edilendir.
merak etme 1 sene sonra iner.
çılgın bakire olabilir , uzak durulması tavsiye edilir
götü kalkmış 30 yaş üstü bayanların hiç tiye almadıkları malın serzenişi.
jigololara bayılırlar.
(bkz: para)