bugün

kalbime gömerim o zaman adli sarkinin sahibesi güzel sesli bagyan.
(bkz: aradım seni) (bkz: gökçe) yle alakası olmayan insan.
insani delirtmeyen ama derinden isleyen sese sahip net sarkicisi.
son internet ünlüsü. albüm çalışmalarına başlamış.tek atımlık kurşunu olduğundan emin olunamayn kız.
sesi gayet güzel amatöre göre güzel söyleyen en büyük hatası ise emre altınelle düet yapmak olan yeni internet efsanemiz.
divane aşık gibi türküsünü de gayet güzel yorumlamış, bence kaliteli şarkıcı.
bu ara yıldızsız geceler adında bir şarkıyla bir şeyler yapmak isteyen internet şarkıcısı.*
yeni çıkan albümdeki yıldızım parçası dikkat çekmiştir.

http://2009klip.blogcu.co...isi-sozleri_44499141.html
bir aralar kalbime gömerim o zaman diye feryad-ı figan eden kızcağızımız. güzel şarkıydı ancak alt tarafı aşk ulan işte derken, ulan kelimesi hiç yakışmıyordu ağzına.
tipsiz olduğunu düşündüğüm ama şu anda haberlerde izlerken yanıldığım tekrar gündeme gelme çalışmalarında bulunan şarkıcı adayı.aynı zamanda uluslar arası ilişkiler okuyormuş.
Ergenlik bitince ses de duman oldu sanırım. Ortalıkta gözükmeyen zamanın atarli amatör şarkıcısı.
zamanında kalbime gömerim o zaman şarkısıyla çıkış yapmıştı sanırım.

https://www.youtube.com/watch?v=pw7jG6UujhQ
Youtube'un "otomatik oynat" özelliği sayesinde bugün tekrar dinleyip hatırladığım, şarkıcı... Şimdi niidüyur acaba?

edit: twitterdan yazdım iyiyim yazdı. içim rahat etti. Caps yakında gelir telefon arızalı biliyonuz mu?...
şu anda esamesi bile okunmayan bir kadını taklit ediyorsun

bu seni bir yere götürmez.

kendi tarzını koyamayan gider.

gidilecek olsa o giderdi zaten.
Kalbine gömdü mü acaba? Naptı ki?

(bkz: Durup dururken akla gelen şarkılar)
(bkz: Kalbime gömerim o zaman)
twitterdan denk geldiğim, sizinle de paylaşmak istediğim bir olay. öncelikle gökçe kırgızı hatırlamayan varsa zamanında her yerde duyduğumuz, bilmeyen yoktur diye düşündüğüm (bkz: kalbime gömerim o zaman) adlı şarkının yazarı, söyleyeni. ama olay bu değilmiş efendim, 2 tane gökçe kırgız var. gökçe kırgız lise son sınıfta yazdığı beste yani kalbime gömerim o zaman ünlendikçe ünleniyor, tatlı kızımız o dönem albüm çıkartmak istemiyor, üniversite okumak istiyor ve gelen bütün teklifleri reddediyor. bunun üzerine aşırı ünlenen bu şarkının ekmeğini yemek isteyen insanlar oluyor.bu sırada merve doğan adlı ( şimdi herkesin bildiği ünlü olan gökçe) kız bu şarkıyı ben yaptım diye sahiplenmeye başlıyor şarkıyı.kendisine facebook dan gökçe kırgız diye bir sayfa açıyor ve tekrar bu şarkıyı okuyor merve, böylece ünlenmeye başlıyor ve sahne almaya başlıyor gökçe kırgız adıyla. ama mekanlar sesin farklı olduğunu anlayıp bu kızımıza sürekli kimlik sorup duruyor, merve kurnazı da adını mahkemeyle gökçe kırgız yapıyor. sonra ünlenip gidiyor, 2013 yılında bülent ersoyun programına katılıyor.
tabii ki bülent ersoy yemez, sesin aynı olmadığını anlıyor. bu sırada gerçek merve kırgız ne mi yapıyor ? 25.000 tl tazminat ödüyor çünkü şarkıdan telif davası açılmış, kız şarkının ekmeğini yemeyi bırakın üstüne davalık oluyor.
güncel olarak hala merve pişkin pişkin gökçe kırgız olarak yaşamakta ve kimse de sesini çıkartmıyor.
twitter adres isimler
sahte = @gokcekirgizz
orjinal = @gokcekirgiz
Taklitler aslını yüceltir. Aynı isimde iki ayrı insan. Biri çirkef, çakma. Birisi gayet alçak gönüllü çok güzel bir kadın. Davasında sonuna kadar arkasındayız.
(bkz: kalbime gömerim o zaman)