bugün

seyyan hanım varken, gökhan türkmen dinlemek conconluktur.
Hos ses. Ama asla canli dinlenmemeli. Zira cok detone oluyor.
6-7 senedir piyasada, şöyle bakıyorum da hakkaten kaliteli müzik yapıyor. sağlam bi çizgisi var.

bir de bu adamın genelde şarkılarını yazan besteci bi ara bu sözlükte yazıyordu. hala buralarda mı bilmem.
Su aralar tarzini pek begenmesem de cidden iyi sarkicidir. Sesi cok guzeldir.
sıradan bi popçu. ne kadar yararlı olabilirki.
Göğüs kıllarını jiletle alan popçu. Şarkıları hoş gibi ama pop sevmeyen biri için desteklenecek bir şahıs değildir.

edit: son klibinide bağrını açarak bakın kaslıyım demeye çalışsada ilk göze çarpan tavuk götüne dönmüş ve jiletlenmiş cildidir. Öğhh.
fotoğrafçılık yaptığım dönemde yakından bir konserini takip etme fırsatı bulmuştum
-sahne performansı berbattı
-sesi berbattı
-bir de leş gibi terlemişti ve salaş giyineyim derken paspal görünüyordu. saygısızca gelmişti giyim tercihi.
Cati kati sarkisi ilk 10 sn kulaga super gelir ama sonrasi bjik.
Sabahtan beri kabusum olan adamdir kendisi.
Eskiden daha bi iyiydi sanki.gokhan cok bozdu.
gözleri çok güzel olan kişi.
çatı katı şarkisinin klibinde yapmis oldugu baklavalari gozumuze soka soka gosteren sarkici.
canlı dinleme fırsatı bulduğum beklenenden 5 dk önce sahneye çıktı çatı katıyla başladı bitmesin ile devam etti sonra yeni albümündeki şarkıları söyledi yeni albümü güzeldir sadece konserde ilk kez dinlediğim için ama bazı şarkıları hemen sarıverdi yeni albümündeki şarkıları oturup dinleyince canlı performansı kesinlikle daha iyiydi sahne performansı iyiydi salaş falan değildi seside gayet iyiydi.
görüntüsüyle zıt derecede( tipsiz dediğim düşünülmesin ama daha sert bir ses beklenir öyle bir tipten) güzel ve yumuşak sesi olan bir şarkıcı, joytürk akustik teki canlı performanslarını çok başarılı bulduğumu söyleyebilirim.
üsküdar teras cafede program yaptığı günler daha bir müzisyendi sanki.
popülerliğin yaramadığı sanatçılardan biridir.
gayet mutlu mesut, şen şakrak başladığınız günü ''bir öykü'' şarkısıyla kenef kuburuna çevirebilen enteresan insan.
bacak kadar boyuyla bu işler cık cık cık.
son albümü, pazar sabahı mutfakta kahvaltı hazırlarken dinlendiğinde insana huzur veren cinsten olmuş çok hoş.
Populizme karşı olan zatım tarafından beğenmediğim şarkıcıdır.
"bir öykü" ve "efkarlıyım" gibi zamanı olmayan, her daim dinlenen, dinlenmesi gereken şarkıların sahibidir kendileri. pek sever idim vakti zamanında zat-ı muhteremi. ta ki bursa hayal kahvesindeki konserine kadar. gitmez olaydım dedirtmiştir. ne o hal, o ne tavır. küçük dağları ben yarattım edaları falan. "bir gecede insan nasıl soğutur kendinden?" in cevabını vermiştir zira. şarkılarını severek dinlemekteyim hala. ama gidip albümüne para verir miyim? ne vercem! internetten indirmek böyle zamanlarda caizdir zannımca.
o değil de sistemli şekilde vücut çalışmış olandır. ilk çıktığında ince kollu dar göğüslü bir romantik prensti. oturmuş, olmuş yani şimdi.
hamdi türkmenin yeğeni.
zamanında teras cafe adlı bir mekanda çıkardı, sussa da muhabbet etsek diye beklerdik. hey gidi nereden nereye.
Metallica hayranı olmasına rağmen pop müzik yapan sarkicidir.
Sesine diyecek laf yok, şarkılarına hiç yok ama o sakal nedir bir anlam veremiyorum. Çevresinde hiç mi iyiliğini düşünen yok yoksa kimseyi dinlemeyen başına buyruk kişiliği mi var da böylesine sakal bırakıyor. Bana farketmez sonuçta deli gibi hayran olunan ergenlik yaşımı geçtim-hoş o dönem de hayran olamamıştım kimseye- ama gelen yeni kuşaklar için bi kesiverse o sakalları 10 numero olacak inanıyorum.
Son albümünde o eski şarkılarına yaklaşacak 1 tane bile şarkı yoktur.

Her seferinde üstüne katarak ilerlemesi gerekir oysaki.
Türkmen miymiş. Yeni öğreniyorum.

Bir sanatçı.
güncel Önemli Başlıklar