bugün

Viyana Teknoloji Üniversitesi’nden Doktor Georg Steinhauser yıllar boyu bilimin farklı bir tarafıyla uğraştı ve göbek deliğinde oluşan pamuğun aslında ne olduğunu buldu.
meğerse bizim pislik sandığımız o şeyler aslında giysilerin pamuklarından arta kalanlar imiş.
olm benim aklıma geldiydi zaten atlet pamuğu olduğu. yazın koyu renli t-shitrler giydiğimiz için koyu bi renk olur o pamuk.

--spoiler--
fikret abinin şovunu seyret asım
--spoiler--
çukurova pamuğudur.
bir dönem kendim sentezliyorum zannettiğim pamuksu.
bir logar kapağı gibi kokar. allahtan farelere yer yoktur.
viyana üniversitesinin yıllar boyu uğraşarak bulduğu olguyu ben yıllar önce henüz yeni ergenliğe girdiğim senelerde bulmama rağmen patentini almadığım için bu müthiş buluşun çakal üniversite prof. larına kaldığından dolayı üzüntülüyüm.
giyilen her siyah body, kazak yahut türevi şey sonrası daha net görebileceğimiz oluşumdur. sinan çetin in bu alandaki tecrübeleri merak konusudur.
yeni mi anladın bunu denilesi bir hede... bilim adamının araştırmasına gerek yoktu, giydiğin elbise veya kıyafetlerden sonra göbek deliğine bakman yeterli.
bunun nedeni, sadece giydiklerimiz değil göbek bölgesin de bulunan kıllardır. bu pisliğin oluşması da tüylerin, üstümüzde ki kıyafetin kumaşının liflerinin aşındırmasını artıyor ve böylece o bölgede o pisliğin oluşmasını sağlıyor.

bir de benim ki mavi benimkisi turuncu diyenler, giydiğiniz elbisenin rengine göre değişkenlik gösteriyor pisliğin rengi. o bölgeye piercing taktırarakta bu sorunu tamamen ortadan kaldırabiliyoruz. ya da doktorlara göre o bölgede ki kılları alınması kesin çözümmüş.
Geri dönüşüm kutusunun içerisindekiler gibidir.
bir çırçır fabrikasını çalıştıracak kadar pamuğun çıktığı kıllı yumak.
şeytan pisliğidir.
eğer temizlenmezse uğursuzluk getirir. çünkü şeytanın yaşadığı yer burasıdır. ilk insan yaratılırken de buraya tükürmüştür.