gta ıv ve v in çıkmasıyla unutulmaya yüz tutmuş oyundur ve gelecek nesil o oyunda neler yaptığımızı bilmeyecek .

(bkz: ) burada demem gereken bişey var zaten vice city bizim zamanımızda çıktı o zamanlar xp versiyonunda oynuyodum şimdi xp nin 10 katı win. 8 le kullanıyoruz bilgisayarı .
"leave me alone" desem bön bön suratıma bakacak olan nesil.
hayal gücü olmayan nesildir. bunlara tankla uçmak dedin mi mal mal bakarlar yüzünüze. yazık lan bi hüzünlendim böyle...
insanlari öldürüp polisten kacmaya doyamayacak olan nesildir.
Kumsalda paten sürmenin imkansız olduğunu zanneden nesildir.
malibu kulübünde yapılan katliamları asla bilmeyecekler.
Arabayla Clubın önünden kapatırıp atlama rampasından binanın üstüne atlamak.
fannymagnet anlamı büyüktür üstat.

ilk defa sevgilim olmuştu onuda arabayla ezmiştim..
aspırıne şifresini bilmeyen, arabayla denizde yüzmeyen nesildir. bide bütün polisleri peşine takıp kaçmayan nesildir.
Buyuk eksikliktir ama 2001 li kardesim bile deli gibi oynadi anca 2007 ve sonrasi bilmez heralde fakat pc berbatsa kesin bilecektir kacinilmaz son.
gta 2 ve gta iii ile büyüdüm ben. 128 mb ram 64 mb ekran kartı deyince kahkaha atar bu mallar ama anlayamazlar ki o zamanki oyunların zevkini. çünkü başka alternatif oyktu.
Çocukken internet kafeye gidip oumamıştık. Hastayım bende kuzen geldi diye çıktık. Bu oynuyo benim de küçük ve hasta bedenim daha fazla kan gormeye dayanamamis disari cikip kusmaya durmustu. Boyle boyle yetisen nesildir.
oyuncak helikopterle bina patlatma görevini bilmeyen nesle aşina değiliz.
oyunda arabaya hatun atamamış nesildir.
helikopterli bölümü geçemeden hayata atılan zorluk çektim demesin.
benim zamanımda bombacı lotus 2 falan vardı. amiga'nın gerzek oyunları aklımızı başımızdan alırdı ey gidi günler sözlük.