bugün

gta oynayan herkesin denediğidir. karı arabaya alınır iş bitince öldürülüp para geri alınır. evet.
tommy gibi bir herifin bile gidip parasıyla işini görmesi beni üzmüştür. hani bu kadınlar kötü erkeklere aşık olurlardı?
Canın 110'a kafar çıktığı andır. Küçükken heyecanla o sahneyi gerçekleştirmeye calısırdık.
"fannymagnet" hilesi ile paranız olsa da olmasa da yapabileceğiniz olay. bazen motosiklete kadın atıp motosikletle bir yere çarpınca bir sürü kevaşe kadının ölmesine neden oldum...
kadınla adamın arabada gayet baston yutmuş gibi oturduğunu görürsünüz ama araba sallanır. gıcık şey.
Yanlıştır.
karı kaldırmanın en kolay olduğu ortamlardan biridir.
Şifre ile mümkün olan fakat sevişme faslına gta sanandreas'ta girilebilen mevzudur.
Karinin yanina arabayla gidip "h" tuşu yani kornaya basinca gelirdi.
tüm gta severlerin yaptığıdır. evet.
canın 125 yapıldığı durumdur.
pezevenkliğin dibidir. Benimde en çok yaptığım şeylerden biridir.
başlıkdaki olayı yapmayan erkek sözlük yazarı ılıktır.
Gta 4'de karı atma olayı daha gerçekçi yapılmıştır, hayat kadını blowjob'dan tutunda lotus pozisyonuna kadar uygulamaktadır.

Yeni çıkacak olan gta 5 oyunun da daha da gerçeğini görmek istiyoruz tabii ki.
herkesin bir kere denediği güzel olaydır. evet.
asosyaller için müthiş fantezidir.
ben çok fantezi kurdum.
kuyu kazma efekti ile yapılan iş. gart gurt sesi gelir. sondaj derin. *
(bkz: bir abazanın anıları)
Türk gencini sevişmeyle tanıştıran hadise.

Kötü arabaya binmiyor, açık giyinmeyenler pas vermiyor gibi bir algı vardı ilk zamanlarda. En kıyak araba çalınır, sahil yolu tutulurdu. Sizinkini bilemem ama ben siyah bikinili hatunları alıyordum. Ardından hemen yeşillik, sakin bir alana.

Yalnız ondan sonrası baya eğlenceli. iki karakter de sabit durmasına rağmen araba sallanıyor, can artıyor vs. Tommy'de de ne yarak varmış kıpırdamadan hallediyor işini diye iç geçirirdim hep. Velhasıl güzel oyundu, güzel zamanlardı.
Kadının arabadan indiğinde öldürülüp verilen paranın alınmasıyla son bulan olaydır.
canı 125 yapar. evet.