bugün

Tüm GTA serisinin kralı.
görsel
sadece radyoda çalınacak müzik seçimi ile bile efsane olmaya aday oyundur.
Mutsuz olduğumda oynayarak kendimi dünyadan soyutladığım oyun.
Bizim lowrider görevini değil lowrider görevinin bizi yaptığı oyundur.
(bkz: grand theft auto san andreas)
görsel
Efsanedir. Zamanında az vaktimizi çalmadı ama eğlendirdi de hakkını yiyemem.
gta 4 te bulamayacağınız (grafik hariç) herşeyi bulabileceğiniz muhteşem oyun.

cj'ye selamlar kim bilir ne yapıyordur..
Ciktiktan 5-6 gun sonra korsan cdciden almistim. O zamanlar dvd yapmazdi korsancilar. 6 cd di toplam. Kac sene once. 22 yasinda olduguma gore suan o zamanlar 10 falandim herhalde. Eve gittim kurdum. Habire bisiklet surerdim oyunda. Bisiklet surmek yeni eklenmisti cunku. Ne guzel gunlerdi. Tek derdim acaba calistirirmi bilgisayarim falan diye dusunurdum.
araba hoplatma görevi yüzünden çocukken her 3 4 günde bir ağladığım oyun asdfghjk.
Gta serisinin en sevdiğim oyunudur.
Unutulamz oyunlardan ve hala oynadığım görevlerinden kosan köpeklere kadar geldiğim ve bi türlü geçemediğim.
Vice city'e hiç ısınamamış olsam da san andreas'e bayılırdım. Playstation 2 de oynaması büyük keyifti.

Uçak kaldırıp indirmekte ustalaşana kadar çok zaman harcadım. Indirmesi gerçekten zordu. Bi de su kız götürme olayını ben bir tek arabada yapabilmiştim. Eve kız atma meselesini yapmayi çok isterdim.

Şimdi olsa herhalde oyunu daha iyi oynardım. Çocukken gorev bilinci pek oturmadığı için bilardo salonunda bilardo oynamak bilardo sopasiyla adam katletmek gece kulubunü basıp ortalığı kan gölüne çevirmek striptizcilere para yedirip sonra o güzel kadınların benim olmayacaklarını anlayınca kurşuna dizmek ve verdiğim paraları geri toplamak ve at yarışı hastalıģına kapılmak gibi kötu alışkanliklara sahip olmuştum.

Insan oyun bile olsa bir şeyleri elde etmek istiyordu. Olmayinca da öfkelenip bir yerden acisını çıkartmalıydı.

En son cd'yi kırdığımı ve buna çok pişman olduğumu hatirlıyorum.

Annem sana artık cd md yok dediydi.

Ne deli bir çocukluktu ah ah.
efsane gta oyunudur en iyi 3 te yer alır. en zor görevi zero adlı herifin ikinci görevi olan rc baron ile kargoları patlatmaktır. benzin az ve süreniz var ayrıca . ama çok zevkli ve güzel bir hikayeye sahiptir. ayrıca çok fazla myth barındıran bir oyundur içerisinde.