bugün

oyunun en lanet bölümüdür. zaten sonraki bölümleri oynayamadım
Drone kullanmayı öğrenirken inanılmaz faydasını gördüğüm sayko görev.
öyle görev olmaz olsun. ilk oynadığım zamanlarda çileden çıkarırdı beni.
gta vice citynin en kanser edici görevidir. ama neyse ki o bölümü büyük bir çaba sonucu büyük bir ustalıkla geçmiş havalı nesildenim.
okul harçlığımı çıkardığım görevdir.evimde bilgisayar yoktu.kuzenimin vardı.bana hiç oynatmazdı.buraya gelir en az yarım saat takilirdi.ben de deneyeyim mi derdim.heves ederdim.deneye deneye öğrendim.görev bittiğinde 2-3 dakika sürem kalırdı.bilgisayar odasında bütün bilgisayarlarda vardı.kimse yapamazdı bu görevi.50 kuruş 1 lira karşılığı geçerdim.büyük paraydı 50 kuruş benim zamanımda,benim gibi bir gariban için.2 simit alınırdı.şimdi çok şükür durumum iyi.evdeki bilgisayarlarimda ve işteki bilgisayarda kurulu oyun.hep orada kayıtlıdır.arada girer bitiririm görevi kaydetmeden çıkarım.gecemediyseniz hala bu görevi geleyim 2 simit parasına geçeyim.
alışınca çocuk oyuncağı gibi gelen görevdir.
tabii o gorevi hic basaramadim.
sinirlerim ziplardi ve ne yazik ki her seferinde oyundaki masum vatandaslardan cikarirdim sinirimi.
Oyunu bıraktıran görevdir. O süre boyunca tüm bombaları yerleştiren teröristtir, militandır, örgüt üyesidir, anarşisttir başka açıklaması olamaz.

Bitiremediğimden içimde ukde kaldı, mazi kalbimde yaradır... Her seferinde inat edip bitirmeye azmediyordum fakat son 1 bomba kala süre bitiriyordu. Üstelik helikopter de yan yan uçuyordu, çıldırmamak mümkün değildi. Pizzacı çocuğu yakalamaya, albayın yelloz kızını gece kulüplerine götürmeye, gangster istilasıyla başa çıkmaya benzemiyor, tam bi dram...
Yanlış hatırlamıyorsam haritadaki c bölgesinde bulunan görev. Bu güzel oyunun bir lanetiydi helikopter görevi.
Hiçbir zaman geçemedim. O zamanlar internette de bu kadar çok kaynak yoktu tabii. Varsa bile ben çok araştırmamıştım, diğer görevlere odaklandım ki zaten biz en son diaz'ın konağını ele geçirmiştik abimle. Demek ki ilerleme açısından mecburi değil bu görevi geçmek.
Zaten görevden öte 6 yıldız patlatıp polisten kaçmayı tercih ederdim ben. O da oyunun farklı bir tadı tabii.
Yaparken hiç zorlanmadığım görev. Bir Gtayı kaç kere bitirdiğimi bir de bu görevi 2 kez denediğimi hatırlamam.
yan görevdir. oyunu bitirmek için, görevi yapmak gerekmez.
gta vice city'den soğumanıza ve oyunu bırakmanıza sebebiyet verebilecek kadar zor bir bölümdür kendileri.
O bölüme kadar oyun hileleriyle gelenlere zor gelen bölümdür. Hileyle hurdayla nereye kadar?