bugün

12 mayıs 2013 fenerbahçe galatasaray maçında gs'nin fb'yi yenmesi hâlinde şahsımın yapacağı eylem. nasıl olsa imkansız. ehe.
götüne pinpon topu sokmak için bahane arayan ibne beyanıdır.
inci sözlük klasiğidir.
pinpon topu küçük gelmez mi diye akıllara soru gelecektir.
pinpon topu diyerek iddisından tam emin olamayan yazar beyanıdır. Tam emin olsa ütü masası falan derdi. Veya pinpon topuyla hep böyle bir ilişkisi varda maç bahane.
10 yılı aşkındır göte biblo sokuyor zaten Fener taraftarı. kadıköyde galibiyeti unuttu yahu fenerbahçe.
masa tenisine ait bir figürü amacının dışında kullanmanın sakıncalarına dikkat çekme amacı taşıdığına inandığım gereksiz eylemdir.
hadi yendi, biz eylemi gerçekleştirdiğini nasıl bileceğiz diye de dallandırmamak lazım.
baştan yanlış bir iddiadır.
konu futbolsa; göte girmesi gereken top, futbol topudur.
yok alamam dersen, böyle iddialara kalkışmayacaksın.
nedense şahan'ın 107 gol yiyen teknik direktör konulu videosunu akla getiren iddia.

orada da şöyle bir cümle vardı. bu kaleye gol girince, buradan benim arkamdan bana neler giriyor şeklinde.
niyetini bozmuş kişinin bahane ararken başvurabileceği bir argümandır.
gereksizce söylenmiş bir sözdür.
(bkz: pinpon topu sokmak için bahane aramak)
anlaşılan galatasaray'ımın attıkları sadece fenerbahçe kalesine girmeyecektir.

edit. kendilerine girecekler bir bir ortaya çıkmaya başladı.
Cok iddiali hem yense ne yenilse ne.
Pin pon topu yetmezse beyzbol topu hem buyukluguyle hem agirligiyla hemde sertligiyle daha cok tatmin edecektir. Istege bagli olarak arkasindan beyzbol sopasini da sokalibilirsiniz.
tovbe yarabbim ne bicim iddialara girer olduk.
Alışkanlık yaparsa raketi sokmaya kalkma.
Ping pong demeye çalışmış ama becerememiş tipini siktiğiminin beyanatı. Bu adam folloş oldu ya la. Cimbom çok feci çarptı çocuğu.
"Neden pinpon topu" diye sorgulatan beyandır. G.te ve takımına güveniyorsan minimum plates topunun kesmesi gerekir.
asıl niyetin pinpon topuna söylüyorum, pinpon masası sen anla olan iddialı bir söz öbeği, ne diyelim makata kuvvet.
'''ya takımına ya götüne güveniyor'' dedirten cümle edit:başlık başlıkta entry mi chat formatında
belli ki tenisle ilgili suser iddiası. ya ilgi alanı bowling olaydı diye sormadan duramıyor insan.

not: fenerliyim, ms:0.
pinpon topunun kırılgan bir plastikten yapıldığı düşünüldüğünde; bunu başarılı bir şekilde yapabilecek arkadaşın ya pinpon topundan haberi yoktur ya da leğen gibi bir göte sahiptir. yok yani yanlıssam söyleyin
hadi sokacaksın da sonra nasıl çıkaracaksın hemşerim dememe neden ilginç iddia sonucu muhtemelen ortaya çıkacak olan eylemdir.
gerçek bir vaat olabilir. korktum ben.

fake olabilir resimler ama patlıcanlı versiyonu gerçekleşmiş gibi.
https://twitter.com/melodiiii1907

ama kıllı mıllı ibne götü beni korkutmuyor değil. inşallah yapmaz, yapsa da ben denk gelmem resmine.
yazarın zararlı çıkmayacağı iddaasıdır.

raha ol kardeşim götun emin ellerde.