bugün

Sigaradan bi bok anlaşılmaz.
Tek kelimeyle leş.
Gribin amansız bir bronşite dönüşmesine sebep olabilir. Ayrıca hangi kafayla içilir ki? Sigaranın tadını bile alamaz müthiş bir boğaz ve geniz yanması yaşarsınız.
Genelde mentollü sigaralar tercih edilir. Şahsen Djarum Menthol içiyorum ben hasta olunca.
Sigara bırakmaya birebir yöntemlerdendir kendileri.
Zira tadından bir bok anlamazsınız.
Boğaz yakan durumdur, gerçekten bazen kötü yapar, ama eğer ki sigara mentollü ise belki gribe iyi gelir.
gripken sigaranın yanında bir de tylolhot varsa tadından yenmez.
daha üst seviyesi için (bkz: farenjitken sigara içmek)

evet sözlük ben hastayım ve bunu herkese duyurmak istiyorum!*
sigara mentollüyse çok sıkıntılı bir durum değildir. hatta biraz faydası bile olur. hem boğazı yormaz, hem de mentollü duman, tıkalı olan burnu bir süreliğine açar.
bir gün bile kendini tutamayan akılsızların yaptığı.
eğer içilen sigara mentollüyse, hastalığınızı bir nebze unutturabilecek eylem. o sahte ferahlık insana kendini iyi hissettiriyor. halbuki boğazın daha fena yanıyor, farkında bile olmuyorsun.
sigarayi birakma nedenidir.

Bogazimda sigaranin tabi kaldi, agrisi artti vs. Sadece bir tane icmistim o gun de. Bu kadar etkilememesi lazimdi.

Simdi bugunle beraber uc gundur sigara icmek istemiyorum. Icesim gelmiyor igrendim.
helalinden mentollü sigara içilince iyi geldiği durumdur.
40 yetimin hakkını heba etmektir.
ayrıca grip olduğunuzu farketmediyseniz sigaranın tadının garip gelmesinden anlarsınız. tadı normale döndükçe iyileştiğiniz anlaşılır daha bi mutlu olur daha çok sigara içersiniz. bu döngü her sonbahar kış ve ilkbahar mevsimlerinde şahsım tarafından yaşanır.
allah rahmet eylesin denilecek bir durumdur.
Kafayı soba borusuna sokmuş hissi uyandırır.
Sigarayı bıraktırabilir.
Kusmaya kadar gidebilecek olan eylem. Siz siz olun hastayken sigara ziyan etmeyin, tecrübeyle sabittir.
tadını alamazsın ama bünye ister içersin bir bok anlamazsın . ama içersin yani. bir an önce iyileşmek istersin.
mentollü içildiğinde boğazı ferahlatan eylemdir.
hiç bir keyif alınmayan eylemdir.
mevsim değişikliklerinde yaşanan durumdur. mentollü sigara satışlarının arttığı doğrudur.
tadi daha cok alinir.
tıkalı olan burundan zor da olsa duman çıkarması çok zevkli oluyor.