bugün

çevre dostu greenpeace anketörleriyle göz göze geldikten sonra yaşanacakların korkusudur aga.

karabasan gibi çöküyorlar, laf anlataman, anlatabilemen. ne "daha önce konuşmuştuk zaten" işler, ne "ben kömürü yiyerek tüketiyorum, osurukla karbon salınımı yapıyorum", ne de "termik santrallerin alayının amına koyayım sana bişey olmasın kanka" sözleri...

kafamı kaldıramıyorum aga yolda, görür peşime takılır diye.
yere bakarken bulduğum paralarla termik santral yapacam, çuval çuval kömür dağıtacam.
"pardon" diye yaklaşarak yol tarifi soranlara, doğayı sev yeşili koru diyorum. manyak ettiniz lan beni.
sadece ben mağdur olamam bu konuda. gençler birleşelim, biz tepki vermedikçe güçleniyor bu arkadaşlar. haydi sözlük tek yürek...

unutmadan söyleyeyim. doğayı sevin yeşili koruyun.

(bkz: greenpeace anketörleriyle kanka olma eşiği)

edit: bu bakınızı doldurmuştum ama okuyan çıkmadı, sildim amk. biri doldurursa alnından öperim. yalnız olamam bu konuda.
yer misin, yemez misin? karşılığı verilerek savruşturulur. #yemezler.
ele bir telefon alma, telefonla konuşurmuş gibi yapma ya da kafayı yere eğerek oradan uzaklaşma gibi hareketleri doğurabilecek korkudur. Fobi bile olabilir.
aktif destekçi olduğunuz yalanı kurtulmanızda büyük fayda sağlar fakat aylık ne kadar ödüyorsunuz sorusu köşeye sıkıştırır.
genelde akepeliyim dediğim ancak sırtçantamdan çanta içinde olmayıp elimdeki d7000 den hiç benzemiyorsunuza geçtiğimiz sonrasında ben garibanımda karar kıldığımız çok yaşadığım olay.

genelde bide bunların hayvancıları wawmı woe waeme mi bişeyleri var.

bide uneskocular var onlar da iyi. onlar direk para istiyorlar aq.