bugün

Ruhunda bir gram ahlak yokken yüzünde bir ton makyajla gezen hırsız kekolardır.

Bugün bi gratis magazasina girdim. Bakiyorum bakiyorum malzemelerin testerlarinin %90 ı yok. Sordum gorevli hanimkiza bu tersterlara noluyo diye, hanfendi çalıyorlar dedi. Şok oldum. 40 yil dusunsem aklima gelmez.

Buradan tester hirsizi karilara sesleniyorum, ulan zaten iciniz guzel olsaydi o kadar makyaja ihtiyaciniz olur muydu be??? Puuuuuh suratiniza.
üremesinler.

duyduğuma inanamadığım akıl dışı eylem failleri.
Gratis gibi mağazaların çoğunda tester olmamasının nedeni çalışanların tester diye gönderilen ürünlerin üstüne yatmasıdır.
Testerların üzerinde de manyetik alarm var. Üstelik firmalar bolca tester gönderiyor. Biri çalınırsa, biterse, diğeri reyona çıkartılır. Ancak daha önce de söylendiği gibi her müşteriye potansiyel hırsız muamelesi yapan kezo çalışanlar testerları eve götürdüğünden reyon tester kalmıyor.
Kafamı karıştırmış karilardir.

Şimdi gratis çalışanlarını suclayan da olmuş. O calisanlara da pek guvenmiyom cok çakal tipler. O yüzden hem calisanlar hem de yuzunu makyaj icini hirs bürümüş müşteriler sagli sollu goturuyolar galiba testerları.

Yapan kim varsa kınıyorum. Nalet olsun sizlere.
yalan dolan. taninmis parfumculerde neden testerlar sapasaglam duruyor ? Ayni kezbik ordan calmayi akil edemiyor mu ? Bitince yenisiyle degistirmiyorlardir.
O kadar Watsons a gratis e girdim bi gün duymadım en fazla tester bitti diyolar.