bugün

Az önce bir arkadaşımın bana hediye ettiği muhteşem ötesinin de ötesi bir kamera.

Bana gelen Avrupa modeli, hero3+ Black Edition'dır efendim.

Arkadaşım sağolsun, bana kafa bandı ve sabit steadycam aparatını da getirmiştir. Ayriyetten monopod'uda da vardır.

Birazdan Diyarbakır surlarını çekmek için, ya da bişeyler için çekerim. Evet.
efsane kamera. evet arkadaşlar bir ara ben de bu mereti almaya karar verdim. sonra düşündüm kendi kendime. lan bunu alsam neyi çekeceğim amk. her gün 15f ile çengelköy trafiğini mi yoksa karşıya geçerken metrobüste bana bile nasıl dayadıklarını mı... sonra vazgeçtim tabii. belki moda sahilindeki kola çekirdek zirvelerimizi çekerdim lan. neyse ya.
1800 liraya bile modeli bulunan kamera. Adam nakit parayı çat diye masaya vurup aldı lan.

Adaletsizlik üstüne yazardım şimdi de çok yorgunum.
o paraya yanında video editör programı falan verilmedikçe almayı düşünmeyeceğim makinedir. ayrıca zaten dalgıç, pilot, yamaç paraşütçüsü falan olacaksın ki alasın. video ve resim çekimi muhteşem yalnız, süper bir alet. su altına sokup sokup çıkarıyorlar falan, heves ettim.
bugün hero 3+ black edition modelini sipariş ettiğim kameradır.

heyecanla beklenmektedir.
Ne oldugunu yine sozlukten ogrendigim.
son dönemlerde sıkça filmlerde kullanılan kameradır. geniş açı için birebirdir. ayrıca birde phantom digital vision ile birleşince efsane olmaktadır.
On Numara kameradır. 2010 da (yanlışsa affola) facebook un satın aldığı bir sirkettir. Doğa Sporları için kullanılır deniliyor ama her yerde kullanılır. Su geçirmezdir.(60metre). Ben bilmem eşim bilir deki arkadaki kabinlerdeki kameralar gopro dur dikkat edin çok vardır.
inanılmaz derecede dayanıklı ve bir o kadar iyi görüntü alan .
Kredi kartının yarısı büyüklüğüde olan marifeti kendinin 100 katı olan bi makine.
bebekli çok harika bir amatör reklam videosu bulunmaktadır.

http://www.youtube.com/watch?v=sWXmEHTPwVk
son günlerde almaya heveslendiğim, ilgimi çeken kamera.

bunu kullanan yada bilgisi olan varsa mesaj atarsa sevinirim birkaç sorum var.
pahalı para olsa direk alırım telefona verecene parayı buna ver aq

para olmadığı için bende bimden aldım.
teröre yardım ve yataklıktan dava açılması gereken firma.

motosiklet terörü ortaya çıtkı bunlar yüzünden.
http://www.youtube.com/user/GoProCamera

1080p tam ekran izlemeniz tavsiye edilir...
orjinal lensinde balık gözü efekti olan cihaz
görsel
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar