bugün

Bunu da ilk ben başardım. Anlatıyorum.

Google play e girdim. Şu zall in bahsettiği canavar gibi yeni uygulama acaba gelmiş mi dedim baktım. Ama yoktu. Eski götüm gibi uygulama duruyordu. Uygulama hakkında yazılan yorumlara bakayım dedim. Yaklaşık 500 yorum vardı. Bu yorumlar içinde sadece ama sadece 2 adet çüksüz kişinin yorumunu gördüm.

Bir tanesi vikinglilere benzediği için hiç bakmadım. Diğerinin profilini açtım. Oradan Google Plus daki hesabına ulaştım. ismini ve orada yazılı nickini twitter da arattım. Profiline girip instagram nickini aldım. Buradan instagram a baktım ve takip ettim. Ardından dm attım. Tanışmak istediğimi söyledim olur dedi. Numarasını verdi. 2 gün konuştuk. 3. Gün işi vardı 4. Gün görüştük. Bir mekanda oturduk. Bizim burada üniversite okuyormuş. (Uludağ Üniversitesi ve görükle) birşeyler devirdikten sonra gel sana sevdiğini söylediğin tatlılardan ısmarlayayım dedi. Olur dedim eve götürdü. Dolapta hazır varmış. Kafa hafif Çakırdı. Gitme bende kal dedi ve üstüme bıraktı kendini. Sabaha kadar kaç kere seviştik bilmiyorum.

Bu arada teşekkürler zall. Senin sayende oldu bu.

(bkz: 14 temmuz zall günü)