bugün

Çoğunun rıza * olduğunu düşündüğüm yazarlardır.
çoğunun metin * olduğunu düşündüğüm yazarlardır.
Cogunun gay oldugunu dusundugum yazarlardir.
yazılım geliştiricilerin databasede kullanıcıAdı kısmına birincil anahtar koymayıp bu kolonu unique yapmamalarından kaynaklanan query mağduru bi durum.
malum bir isimden bir çok kişi alamaz.
bakıyorumda 10 larca gizelmi yazar..
yazılım hatası.
bozuk ulan bu site.
sözlükte seks eylemi yapanlardır.
ne idüğü belirsiz yazarlar.
Ismi de gizemse opulesidir.
helal olsun valla 7/24 uludağ sözlükte kendisi. *
sikim kadar gizemli yazarlardır. onu da çok fazla kişi bilmez.
facebook ta ofline takılıp bunu sözlükte de devam ettiren yazarlardır. çoğ gizemliyiz yeaa.
sözlük bünyesinde, 'meşin yuvarlak' olarak tanınan bu zat-ı muhterem, çok kişilikli ve çok cinsiyetlidir.

kimi zaman onun karşısında kendinizi, maç öncesi şut antremanı yapan bir kaleci gibi hissedebilmeniz mümkünüdür ve nereden geldiğini göremediğiniz şutlar eşliğinde goller halinde kalenize yağabilir. şahsen, kendisinin ilahi güçlerle donatılmış, müsebbibi belli bir melek olduğunu düşünmekteyim.

- ama ne melek!
adamlar o kadar gizemli ki yazdıkları entry bile görünmüyor.
(bkz: yersen)
çok havalı olduğunu düşündüğüm yazardır.
ismini neden vermek istemediğini çok merak ettiğim yazar.
kendimi müge anlı programında hissediyorum sözlük.
Daha önce yazıldı mı bilmiyorum ama tv programlarına bağlanıp ismini vermek istemeyen izleyici mallığını hatırlatıyor bana. Abi isim sallamak bu kadar zor mu!!! Bin tane gizemli yazar online listesinde.
aslında gözükmek isteyen ama gözükmemek için çaba sarf eden hiç kimsenin merak etmediği duygusal ergen.
http://www.vekarikatur.co...mi-umut-sar%C4%B1kaya.jpg
niye ismini vermek istemedikleri merak konusudur.
tv programlarında ismini vermek istemeyen kişi ile aynı kişidir.
korku filmlerinde kamp yapılacak yere giderken köhne bir kulübede görülen bastonlu adamın sözlükteki versiyonudur.

40 küsür yıldır buralarda olduğu rivayet edilir. sürekli bizi izlemektedir.
Filmlerde sadece ayakları gösterilen kişi aklıma geldi. Hani o çok pahalı ayakkabıyla havalı havalı adımlar atar ya. Filmin kaderini değiştiren süper gizemli kişi. Bayılıyorum o insanlara ya. Harika insanlar. Ama o gizemli yazar(lar) için aynısını söylemicem şimdi. Alakası yok çünkü swh
(bkz: kara kutu)
başında bere, gözlerinde güneş gözlüğü, pardösüsünün yakası kalkık biçimde bilgisayar başında entry giren, parmak izi bırakmamak için ellerine deri eldiven geçirmiş yazardır.
illuminati terk yazardır. Ehehe.
gizemi olan yazar.