bugün

yanlış bir önermedir. gezide türk milliyetçisi pek çok kişi yer almıştır.

bunlardan birisi bendim. her ne kadar o zamanki eylemlerimden dolayı utansamda o zamanlar taksim de yaşadığım için gezi olaylarının başlarında yer aldığımı inkar etmiyorum.

düşüncem dün neyse bugünde aynıdır. gezi eylemleri sağcı-solcu demeden çok çeşit insanlar tarafıfından başlatılıp, solcu teröristler tarafından marjinal eylemlere dönüşmüştür. ilk zamanlarını saymazsak milliyetçiler bu eylemlerden uzak durmuştur. umarım bu ülke bir daha böyle bir rezaleti yaşamaz, yaşarsa da katılanlar terörden yargılanır.

gezi eylemleri sırasında yaşadıklarım için:

(bkz: gezi direnişi tekrar yaşanmasın)
teröristleri dövmek için katılmak sayılıyor mu ? 20-25 tanesi baya malamat oldu. sen misin paçavra açan ? o.o

ek: tunalıda dayak yiyen ipnelerden olan varsa burada selam olsun. görürsünüz siz diyordunuz da pek bişi göremedik hani.
O sadece ilk başlardaydı. Sonra direniş amacıdan saptı. Teröristler de karıştı işe.
http://www.radikal.com.tr...-acar-geziciymis-1165207/
arkadaş kanıt istiyor madem.

görsel

yalan olaydır. gezi'de mhp'liler de dahil her türlü milliyetçi vardı.
ankara'daki gezi parkı direnişinde gözlerimle göktürk bayrakları, bozkurt işaretleri, hatta üç hilalli atkılar gördüm. istanbul'da da birçok mhp'linin eylemlere destek verdiği biliniyor.

ulan hepimiz oradaydık be!
Gezide türkçü-ülkücü insanların olmaması durumdur.
Şerefli insanlardır.
Devletine zarar vermek istemeyen insanlardır.