bugün

gezicilerin sabah akşam küfür yemesine sebep olan olaylardan sadece bir tanesidir.

ülkeye verdikleri maddi ve manevi zarar yanında sanatsal olarak da kuruttular güzelim ülkeyi. her yıl düzenli olarak istanbul'a gelen müzik grupları bu olaylardan sonra türkiye'ye uğramaz oldu.

özgürlük ayağına ağzına sıçtınız ülkenin. beyinsizler. bi de elit geçinirler, koca götünü tıklım tıklım dolmuş kıytırık bir bara zoraki sokup bira içmeyi elitlik sanıyor şarlatanlar.
Gericiler yüzünden iptal olanlardan daha fazla değildir.
gericiler yüzünden iptal olanlardan daha fazla değildir denilerek göz ardı edilmeye çalışılan konserlerdir. sizin ben zihniyetinizi olmayan beyninizi evire çevire silkeyim.

tez zamanda ülkeden defolup gitmeniz dileğiyle.
ben işin konserinde değilim, umurumda değil, amma velakin gezi parkı ayağına memleketin gereksiz yere gerildiği bir gerçek.
ek olarak burada gerici ilerici muhabbetleri yapılmış, ben şahsen gezi parkında pek ilerici bir mentalite göremedim, nitekim maksat ve manadan yoksun bir olay, bizi nereye götürecek, onu da açıklarsanız sevinirim.
Gezi olayları biteli kaç yıl olmuş sanki hala etkisi devam ediyor amk sizin yapacağınız siyasetin. Ülkede terör olayları bu denliyken bugünde başımıza bir şey gelmediğine dua eder hale getirdiler güncel olan olayı görmezsiniz.