bugün

bu nasıl destektir, derdin bu mu be.
(bkz: işte bunlar hep seks)

ahahah oraya ilk gün gidip polisten gaz yemiş saf halkta sanıyor ki, hakıkaten bu gençlik iki tarafın özgürlüğü için orda. sanıyor ki, daha aydınlık daha özgür düşünceler için orada o gençler.

adamların kafa yapısı bu. özgürlükten anladıkları bu. içki sigara seks... iki sözlük jargonu hoppp devrim...

ben de sokakta öpüşen sevişen tipler görmek istemıyorum ne olacak? hadı benım düşüncem için de yak yık...

ı ıhh cıkss. o olmaz ama.

edit: ayy canım çok alınmış birileri? ne oğlum yalan mı? hepsi 18-25 yaş aralığında olan gençlik... geri kalanı da sanalda hukumet devırıp sanal mastürbasyonla boşalıyor işte naparsın?
31'ci şakirtlerin zoruna gitmiş sözdür.
ak gençlik tarafından düzenlenen, eylemcileri karalama kampanyası kapsamında yazılmış bir cümle olması muhtemeldir. hatta başka ihtimal göremiyorum.
bir abazanın sözleri amacı sikiş sokuş ...
bir inci sözlük trollemesini ciddiye alanların tepki gösterdiği twit. zaten hesap da artık ortalarda yok.
sazan.avi
abi evlerinde büyümüş, kucakdan inmemiş şakirt iddaası.
insanlar nelerin derdine düşmüş a dostlar. Bunu bile namus, din elden gidiyor olarak yorumluyorlar. Ben 3 günlük dünyada birilerinin siyasi hesapları için, ayrıca sikindirik iş temposu ardından kız arkadaşımla buluşup yollarda gezerken, atıyorum vitrinde bir elbiseyi gösterip konuşurken, bana bakıp gülerken veya her içimden geldiğinde herhangi bir yerde öpemeyeceksem sikerim o siyaseti. Bunun derdine düşeni de sikerim. Ben park köşelerinde karı kız öpüp, elleyecek kadar düşmedim. Beni görenler adam karıyı götürüyor demez. Aşkla öperim. Dindar yobazın düşündüğü gibi cadde, parklarda yalamam kadını. Yanağından veya dudağından içimden gelen aşkla öperim. Karışacak allahın kulunu da tanımam.
gayet yerinde bir tespittir. eğer bu eylem halkın istediği gibi sonuçlanmazsa belki yakın belki uzak bir gelecekte bu ülkede sokakta öpüşemez, sevgilinin elini tutamaz, hatta belki kız-erkek yan yana oturamaz, aynı otobüsü kullanamaz, saçını başını açıp gezemez vs vs diye uzayıp giden yasaklar silsilesine boyun eğmek zorunda kalabiliriz.
direnişçileri de kendileri gibi mal sanan malların inandığı tivittir.

bende herhangi bir parti lideri adına bir hesap açayım bir de fotoğrafını koyayım sonra da "alayınızın amk mal oy verenlerim" yazayım. yer misiniz?

eğer yukarıdaki sözü bir direnişçinin-destekçinin kısacası aklı yerinde bir insanın söylediğine inanıyorsanız yukarıdaki söze de rahatlıkla inanabilirsiniz demektir.