bugün

Sonuç olarak avm dikilmemiştir ve tek sosyal davranışı haftasonu avmye gitmek olan sığ, asosyal kesim hala ağlamaktadır.
o degil de, "geziciler yuzunden bi suru gaz atildi, bu geziciler yuzunden cihangir deki mekandan cikip arabama gidemiyorum" diyen tipler vardi; hala cihangir de mi takiliyolar acaba? yoksa "cehape zihniyetlilerin" pesinden kadikoy-besiktas a mi geliyolar artik?
unutulmayacak. birleşince neler olabileceğini gördük. polis devletinin gözü dönünce neler yapabileceğini gördük. genç yaşta öldürülen cocukları gördük. polisin gülerek, havaya sıkması gereken biber gazını surata aimlediğini gördük. dövülerek öldürülen ali ismail korkmazı gördük. berkini gördük. ethem i gördük.. unutmadık unutmayacağız. bir gün hepsinin hesabı sorulacak.
sonunu dört gözle bekliyorum adam(!).
mezarına işiycem.
oğlumu da işetcem.
Turkiye tarihinde bazi seylerin ne kadar kotu ve bazi kimselerin ne kadar iyi olduguna dair cok onemli ipuclari veren ve bazi insanlarin olene kadar unutamayacaklari direnistir.
en başta bir halkın uyanışı olarak nitelendirilmiş ama sonra gördük ki kimsenin uyandığı olmadı, kimisi darbe demişti. ayrıca yazar olanı çöp.
(bkz: inleten nağmeler)

entri burada.
türkiyenin yüzakı, uygarlığın beden beden savunulduğu direniştir.

nice haziranlara. aydınlık ve özgürlük için düşenlere selam olsun.

not: her zaman olduğu gibi;terörist de, vatan haini de sizin ağababanızdır.
Ülkede protesto bile yapılamıyor arkadaş gidiyoruz mitinge 2 3 vatan haini çıkıp sağa sola saldırınca tüm protestocular vatan haini oluyor o 2 3 kişi bilerek yapıyor protestocuları vatan haini göstermek için .
aşırıcı kürt gerilla milisi embesil gençler ve suya sabuna dokunmayan cihangir solcuları arasındaki denge kurulamayınca ve bu dengeyi kurmak da çarşı adlı ne üdüğü belirsiz üçüncü sınıf mahalle kabadayılarına düşünce başarısız olmuş direniştir.
park mi kaldı gezmeye. gidin high park direnişine.
görsel
tam cevap yazacaktım, bu zatın sabahtan beri provokatorlük yaptığını fark ettim. bastım donuzu.
görsel
Güzel tiyatroydu ama tutmadı. Bu millet bu abd oyunlarını yemez. Evet.
Yoldan çıkmış teröristlerin yüz bulup kudurmasıdır sıkıyorsa bir daha yapsınlar.
Sadece sol parti ve sivil toplum örgütleri degil, doğayı seven, mevcut akp zihniyetine karşı olan vatanseverlerin de katılmış ve mücadele vermiş olduğu direniştir..
anılarla yaşıyorum alkışlarla yaşıyorum hayallerle yaşıyorum .

torunlarım da böyle yaşasın diyenden ne vatana ne millete hayır gelmez .

gelmiyor da zaten neden ? çünkü kendilerine bile hayırları yok bu muhalefetin .
bir nesilin sembolüdür. park bahanesiyle ortalığı yakıp yıktılar yetmedi tencere tava çaldılar devletine karşı ayaklanan bizden değildir
milletin direnişini yok saydılar babayı aldılar bu gezi parkının direnişcileri .

burda %50 var .

orda ne var ?

sandıklar buna bakar . ota boka değil .
Namaz kılanlara yağmurdan ıslanmasın diye şemsiye tutan insanların olduğu bir fotoğraf vardı.

Malum partinin gözüne sokmak lazım.
hasdiktir ulan dal tarak. bu düzen degisecekmis. hasaasd.
ikincisi olursa katılacağım direniş. çapulcu dediklerinden beş yıl sonra bile it gibi korkuyorlar. düzeninizi altüst edeceğiz.
Zamanında iyi koydukki sesi hala geliyor .
balondur.
devletimizi zarara uğratan kalkışma ya da direniş ..