bugün

ben kütlesel eylemlerde bireylerin mülküne zarar verilip verilmediğine bakarım.sonra kamuya ait yerlere.. eğer bireylerin işyerleri, evleri zarar görmüşse benim için o kütle vandaldır. hangi eylem olursa olsun. amacı ne olursa olsun.

bireylerin hak ve mülkiyeti, devletten , yapılan eylemlerin amaçlarından daha yücedir. böyledir.

edit: başlık başa kalmış.
Kemalistler içki içmenize birileri karışıyormu
Cevap: hayır
Sizin bizim türbanımıza karışmanıza rağmen rte sizin dekoltelerinize eteğinize karışıyor mu?
Cevap:hayır
Söylemleriniz hakaret derecesinde olmadığı takdirde gözaltına alınıyormusunuz
Cevap:hayır
Eğitim hakkınızı sağlık hakkınızı kısıtlayacak uygulamalar oluyor mu
Cevap: hayır

Ama kesilen iki ağaç sizin özgürlük arayışınız için güya geçerli bir neden oluyor değil mi?
Gezi mezi hikaye işin Aslı,dindar Anadolu ihalkını hazmedemiyorlar.ve hükümet olamıyorlar diye kuduruyorlar.tavsiyem laikliğin kalesi olan Fransa'ya göç edin.orda ağAçmı ekersiniz kesermisiniz sarı yelekmi giyersiniz artık.
Gördünüz işte bunların . Ağzından anca lağam akar başka birşey beklemeyin,dindarlara farklı fikirlere düşüncelere kapılıdır bunların çöp zihniyetleri.farklı söz duyunca kudurmuş köpeğe dönerler.okadar diktatör baskıcı zihniyete sahipler.oyüzden bu müslüman coğrafyada sizin düşünce ve fikirleriniz anca çöpe atılır.sözüm adam olana edep sahibi olana anne babasından terbiye alanadır.