bugün

Seven şehvetini duygularını mı aldırıyo ? Kardeş mi oluyo ?
mal beyanı. sevişmeyi fiziksel bir şey olarak gören at kafası. ulan sevdiğin insanla nasıl düşünmezsin. yani diyor ki "önüme geleni düdükleyebilirm, çünkü sevmiyorum ki ha haaa" "sevdiğime dokunmam olum, çünkü sevdiğine dokunulmaz diğer herkese şerefsizce sulanabilirim"

insan asıl sevdiğiyle duygu dolu şeyler yaşamak ister.
öyle bir düşünür ki.zaten sevmediğin biriyle bel altı düşünen kaşarlar çıkarmıştır bunu.yalandır efendim.
seven sikmiyorsa kim sikiyor bu kadar kişiyi dedirtir.
Sevginin libidoyu düşürdüğü yalanını kim attı bu enayiye?
doğrusu şöyle olur gerçekten seven zina düşünmez, evlenmeyi düşünür evlenir, ötesi yok seviyorsan evleneceksin, evlenmeye yemiyorsa zaten sevmiyorsun.
eninde sonunda "di" ekini koyacağınız önerme. lütfen hatırlayın. "4s kuralı."
Gercekten seven adam kizdan faydalanmayi dusunmez.
O düşünceyi farklı bir şekilde kendime göre açıklayayım. Elbette her insan belaltı düşünür, gerçekten seviyorsa sevdiğiyle düşünür. Zaten olması gereken de bu değil mi?

Buraya kadar sıkıntı yok. Ancak başka bir sıkıntı(?) daha var. Evlenmeden önce?

Bildiğiniz gibi zina islam'a göre haram ve en büyük günahlardan biri. inanan veya inanmayan farketmez, tercih meselesi, isteyen yapar, buna da laf etmek haddim değil.

Ancak benim görüşüm evlilikten önce yapılmamasıdır. Burada müslüman birisi olarak dini bir köşeye, hayatın göstereceklerini bir köşeye koyayım. islam'da zaten yasak, açıklamaya gerek yok o konuda.

Diyelim ki sevgilim var ve ilişkiyi karşılıklı olarak düşünüyorum. ilişkiye girdin ama 1 saat sonra olacakları nereden bilebilirsin? Hadi ilişkiye girdin ve sana birşey oldu, sevdiğini o şekilde hayatta tek başına bıraktın. Ailesi belki ileride başkasıyla evlenmesini isteyecek ama kız hep çekimser kalacak, ailesi şüphe duyacak ve gerçeği öğrenirse onun ailesi ve benim ailem ne durum altında kalacak? O an kararları beyin vermediği için bunları düşünmek zor olabilir ama düşünmelisiniz. Sabretmelisiniz, sabrın sonu selamettir ve sonundaki herşey daha da güzeldir. Evlilikten önce yaptın ama içinizde her zaman bir korku ile ve belki de pişmanlıkla yaşayacaksın, değer mi buna?
hadi lan.

siki kalkmayanların uydurması, çok afedersiniz yani.
sadece bel altı düşünmez diye başlığı değiştirmek gerekir.
katılmıyorum. asıl sadece sevdiğin insanla düşünürsün.
bel altı düşünmek hormonlarla alakalı olduğundan yanlış olan önerme.
Neden sevişmek ya da seks yapmak yokmuş hiç var olmamış gibi davranıyoruz?
işte bunlar hep seks!
Sevmeden nasıl sevişiriz yahu?
Seven her şekilde sever;
korumalı, yürekli, mantıklı, cinselli, saygılı...
Gerçek aşki tanimamisiniz gencler onu gordugunuzde kekelersiniz, ter basar, aptal olursunuz.
Hormon o hormon senin ananen şekerim yükseldi diyor gerçekten sevse yükselmeyecek mi şekeri.

Yanlış önerme.
rahmetli demirelin dediği gibi millet bizi mi şey etsin?
afedersin, amına bile koyar.
En uyuz olduğum sığır kafalı insan itemidir. Ulan bir insan bu neticede cinsellikte var doğasında şunu bir anlayın artık. Gitsin hemen sevişsin demiyorum. Ama bunun hayalini sevdiği kadından başka kimle kursun. Tamam seven adam mevzuya o işi düşünerek girmez. Tamam bir eşya gibi kullanmaz kadını değer verir seven adam ama illa cinselliği söküp atması ört bas etmesi mi gerekir anlamıyorum. Ya da nasıl atabilir tamamen. Bırakın bu işlerle uğraşmayı artık herkes kendi vicdanına göre kendi değer yargılarına göre sevsin yaşasın.
düşünmeyeni sünepe damgası vurup, saniyesinde terk ediyorlar.

seven düşünür en çok seven düşünür. o yüzden sevenleri yanlış yönlendirmeyin.
Gerçekten seven sevdiği insanla bel altı düşünmez, ona dokunmaz,kıyamaz. Seks kötü bişey çünkü aşağılık,iğrenç bir olay bunu sevdiğine yakıştıramaz seven insan ama gider başkalarıyla da çatır çatır sevişir bunda da bir sakınca görmez. Neden? Çünkü onları sevmiyor sadece seks yapıyor onlarla o yüzden bir mahsur yok.kendinizi böyle mi avutuyorsunuz siz gerçekten? Evleneceğim insan bakire olsun ama ben bulduğum her deliğe gireyim diyen güruh der bunu genelde. sevilen insanla sevişilir de cinsellik de düşünülür düşünende de yapanda da anormallik ve kötü niyet yoktur. Cinsellik korkulacak bir şey değildir. iyi geceler diliyorum.
bakire feministlerin katıldığı olay herşeyde özgürlük sekse gelince korkuyorum. inanın evlenmeden önce sex yapmayan insanlar sonrada yapamıyor. misyoner bile enteresan geliyor kadına .sonra,şidettli geçimsizlik.
Gerçekten seven bel altı düşünmeyi bırak, öpmeye bile kıyamaz. Herşeyi evliliğe saklar.
diz üstü düşünebilir ama, merak etmeyin aynı yere denk geliyor.
Bu bel altı denilen olay ilişkilerde olağan bir şeydir çok da üstünde durmamak lazım aslında. Ama türkiye de yaşıyorsak o başka tabii.
ayrıca "ulan bi kadın olarak sevdiğim adam dışında kimseyi zaten öyle düşünmüyorum ki, ben yanlış mi yapıyormuşum?" diye düşündüren başlık.