Hazır mıyız arkadaşlar. Bu fotoğraf şu ana kadar görüp görebileceğiniz en net ve detaylı bir fotoğraf olacak. Fotoyu bu gece atmayı düşünüyorum. Ama öncesinde kısa bir fiziksel görünüm tarifi yapayım size.

Bu yaratık, 1 metre civarında boya sahip. Beyaz ten, elleri ve ayaklarında bizlerde olduğu gibi beş parmağı var. Töbe töbe baktıkça içim ürperiyor. Mavi gözlere, koca bir kafaya sahip. Altı tane memesi var ve dişi olduğunu tahmin ediyorum. Cinsel organı dahi gözükmekte. Sansür uygulasam mı diye düşünmüyor değilim. Gollum a benzese de ondan daha hayvansı görünüme sahip. Yüz yapısı insana çok benziyor. Yalnız kulakları çok dikkat çekici ve büyük. El ve ayak tırnakları bakımsız ve uzun. Nedense kameraya direkt bakmak yerine yere bakmayı tercih etmiş. Az biraz mahcup bir ruh hali var gibi gözükmekte. Neyse, gece olunca atıcam fotoyu. Şimdilik hoşçakalın.
görsel

Aradığınız şeyden ziyade Bununla karşılaşmanız muhtemeldir.
görsel
Biz babamın iş arkadaşlarıyla piknik yaparken bir fotoğraf çekilmişti zamanında ben küçükken. Büyükler kendi aralarında konuşurken duymuştum. Tabi bize fotoyu göstermemişlerdi ne kadar ısrar etsem de . in midir cin midir bilemem lakin böyle bir gizemli fotoğraf vardı aklıma geldi. Bi sorayım bakalım duruyordur bir yerde.
Dikkat çekmek için saçma sapan başlık açmaktan vazgeçin artık ya.
görsel
işte söz verdiğim gibi arkadaştan görüntüsünü aldığım ne olduğu konusunda emin olamadığım o fotoğraf. Herkese iyi geceler.
çaycı Hüseyin bu.
Gerçek cin bu değil.
Sırrı hâlâ çözülememiştir.
bir diğer patricia piccinini vakası, kadını sanattan soğutacak gevşek yobazlar.
Tesadüf çekilmiş bir fotoğraftı, Bir defa gördüm 4 5 sene unutamadım. Gören herkes zaten aptal oldu koca adamlar bile. Bizim akrabanın telefondaydı hocalar sil bak uğraşma dediler tamam falan dedi ama eminim silmedi. 28 yaşındayım yalvardım yakardım yine atmadı korkuyorsun diye. O fotoğrafı bir gün ele geçirip, buraya atacağım sözlük.
Birileri bira falan içerken arkadaki ağacın dallarında vardı bir yaratık. Sahi onu hatırlayanlar kimler ? Ben hala unutamadım ...