bugün

Ne düşünüyor bu adam.
bir anlığına insanı zamanda geriye götürerek nostalji yaşatan bir arkadaş.
şu anda gazetesini okuyan adamdır.

http://www.nuveforum.net/...225697672-1973-1975-5.jpg
kendi dönemini geleceğin ergen muhaliflerine anlatması istenilen kaliteli bir yazardır.
Nick altı yalayıcısı çok olan yazardır.
sempatik kullanıcı.
http://onedio.com/haber/u...n-yazar-ve-olaylar-326516
görsel

sözlüğün en dikkat çekici yazarları arasında yerini almış dost.
Dikkat etsin kustuğum yerlere basmasın öğüdünde bulunacağım yazar.
geriden gelir.
(bkz: çocukların garip halleri/#24277840) güldürmüştür yine gece gece. *
insanın ruhunda,

solunum makinesine bağlı maraton koşucusunun son yüz metreye girerken yüzünün, ağlayan bir yarasanın kahkahayla gülmesi şeklini aldığı anda hissedilen kekremsi duygulara çalan bir insomnia mahmurluğu etkisi yaratan bir tavuskuşu sahteliğine benzeyen bir karadeliğin en kral kankasının çekim etkisini yaratan yazar. dost yazar dost! *
sonunu düşüne bilen adamdır.
akşam akşam hüzünlere gark olan yazar. durduk yere, çocukluğumuzdan kalma hüzün veren detaylardan biri olan 'kuruyup örtüye yapışan pirinç tanesi' geldi aklıma. sabah olup da kahvaltı yaparken örtüdeki o pirinç tanesini gördüğümüzde, dün yemekte pilav yediğimizi hatırlardık hani.

işte bazen hayatı kuruyup örtüye yapışan bu pirinç tanesi modunda yaşarız. hayattan beklentilerimiz azalmış, sevdiklerimiz gitmiş, hoşlandığımız kişiye mesaj yazmışız, görmüş ama cevap vermemiş, kurduğumuz hayaller yıkılmış ve kendimizi hiç hayal etmediğimiz bir hayatın içinde bulmuşuz gibi. benim şimdi tropikal bi adada viskimi yudumlayıp kızların uzattığı salkımdan erol taş misali üzüm yiyor olmam gerekirken, sabahın köründe kalkıp otobüs çilesi çektikten sonra imar bankası'nda iş başı yapıyorum.

atom fiziğine de profesörlüğe de lanet olsun.
zamanda geriden geldiği gibi saat olarak da geriden gelen adam. ince düşünüyor. biz geceyi yaşarken o akşamı yaşıyor yazdığına bakılırsa.
Daha makerana'yı dinlememiş cahal yazar.

Geçtim makerana'yı karabiberim'in kime ait oldugunu da bilmez bu.
uefa kupasına geldiği zaman gerçek nickini herkesin tahmin edeceği yazar. *
sözlüğün en komik 2 yazarından biri. bir diğeri için,

(bkz: zahiri hayat)
piknik tüpüyle menemen yapıp murat 131 ile ralli çeken adam.
zaman makinası bulup beni yanına almadan makinede kaybolup gitmiş adamdır. alacağın olsun.
ülkeye şeriatı getirmeye çalışan adamdır.
dua etsin ki kendisinin yapım aşamasını hatırlamıyor. yoksa hatırlıyor mu? ondan mı böyle bu adam? kafana bir şey değdi mi anne karnında?
turbo sakız çiğneyerek gazoz kapığı oynamışlığı olan adamdır.
Şu an gaz lambası altında entry giren adam.
aramıza hoşgelmiş olan yazar.
beni pes'te yenen adamdır aynı zamanda. ne demişler, bükemediğin bileği öpeceksin. hala sinirliyim kendisine o ayrı.

neyse, şimdilik gidiyorum.. ama tekrar görüşeceğiz.. deh! dıgıdık dıgıdık dıgıdık!