bugün

ziyanlık... resmen database müsrifliği. emmi! emmi! bakıver hele:

(bkz: #151597)

bu entryyi yazan kişiyi tanımıyorum. filmi de izlemedim zaten. o tarantino'nun da allah bin türlü belasın vere! demem o ki kişisel bir sorunum yok.

karizmatik cevaplar başlığı altında girilmiş bu diyalog entry, vakti zamanında 'en beğenilenler'e girmiş ki şukela butonuna bastığım da ya da sözlüğü ilk açtığım önümde şorluyor öylece.

özelliği nedir peki? cevap kartizmatik mi? değil... kahve muhabbeti diyeceğim ama benim en çok güldüğüm ortam kahve-kıraathane ortamıdır. en ufak bir mizahi unsur, en ufak bi cinlik, en ufak bi karizmatiklik bulamadım ben bu cevapta, entryde, diyalogda. ahbap çavuş ilişkileri önplana çıkmış ağnadığım gadarıynan. yüzlerce entry çöpten sikten entry gibi...

bu sadece bir örnekti cancişlerim. daha bunun gibi bir sürü kıl, yün ve püsürden entry şukela butonunu esralmış. kendi entrylerime bakıyorum, adeta mükemmel. ömer üründül gelse "muaazzam"dan başka söyleyecek kelime bulamaz. fatih terim okusA mütevazılaşır. eskisi gibi saçlarını yandan ayırmaya başlar, napolyonculuk oynamaktan vazcayar. bele bele okşatırım benim diyene demem o ki.

değerimi anlayıp anlamamanız zerre kadar ilgimi çekmiyor. ben çamura düşsem de altınım.(evet, beni klasik biri sikti. az sonraki örnekleme sözüm de "parayla imanın kimde olduğu belli olmazmış" olacak) ancak ben diger sözlükçü arkadaşlarım için üzülüyoeum. onlarca beğenilmeyi hak etmiş entry yitip gitmiş şimdi bakınca.