bugün

Fazla yememek .
Göbekliysen 2 öğün yemek ye.
Meyve sebze ye.
Spora git her gün düzenli koş.
6 ayda fit olursun.
Dumbell kaldır.
(bkz: bilen varsa paylaşsın arkadaşım)
gülümsemek, olumlu düşünmek, meditasyon yapmak bu sanatın anadallarındandır.
komplekssiz olmak.
beni ilgilendirmeyen bir durumdur bu durum. güzel/yakışıklı olmadığım için vah vah gitti güzelliğim bir zamanlar herkes peşimdeydi gibi şeyler demeyeceğim. *
Yumartanın sarısıyla akını ayırıyorsun. Sürmüyorsun bile.

(bkz: Cem Yılmaz)
kesinlikle stresten uzak durmak yavaslatır ama durdurmaz bunu doğanında bi kanunu var arkadas.
cilt guzelligi icin elma yemek cok faydali.
her sabah düzenli sıçmak.*
düzenli seks.
bol bol su içmek, meyve sebze, düzenli spor ve en önemlisi az stres.
hiç kimseyi siklememek olabilir mesela, uğruna 4 sene verdiğin bir aşkı 1 günde silip sonra da takmıyorum bitti işte sonuçta diyebilmek olabilir, idrak yeteneğini kaybetmek olabilir. karşıya verdiğin zararı, hayal kırıklıklarını umursamamak olabilir. genelde böyle hatunlar genç ve güzel kalmaktadır.
polyanna kadar aptalca olmamakla birlikte hayata pozitif bakabilmek,
ruhuna zarar herkesi ve herşeyi hayatından çıkarabilecek bir duruş,
aynaya baktığında gördüğünü beğenebilmek için spor ve kişisel bakım yeterli olandır.
izmirli olmak.
(bkz: ajda ya sorun)
(bkz: ben bilmem ajda bilir)
"sır" olarak nitelenmesine rağmen yıllarca ağızdan dolaşan ticari malzemedir. *
(bkz: 2 kişinin bildiği sır değildir)
kendinizen daha yaşlı ve çirkin insanlarla arkadaşlık etmek.
eşek sidiği efendim. evet, yanlış duymadınız eşek çişi, idrarı. yüzümüzün boyutuna oranla o ölçek eşek sidiğini bir fırça yardımıyla suratımıza sıçratıyoruz ve ' aaa yağmur yaaa yooo' şeklinde tepki veriyoruz. sonra gelsin 10 yaş gençleşmiş kazayakları, gergin şakaklar, toparlanmış gıdık.
maksimum: zeytinyağı, balık, koyun yoğurdu, yeşil ve kırmızı bilimum sebzeler,
minimum: stres, kırmızı et, 3 beyaz ( tuz, şeker,un)
düzenli: aile yaşantısı, seks, egzersiz,
stresten uzak bir hayat seçmek gerek her şeyden önce. tabii bu da zor; ama en azından pozitif düşünmeli bir insan.
spor yapmalı, bakımlı olmalı. bunları yaparsa genç ve güzel kalabilir. pahalı kremlere de aldanmamalı.
anne yada baba olacaksınız. iyi evlat yetiştireceksiniz. birgün gerçekten yaşlanıp deriniz kırıştığında artık ayaklarınız tutmaz gözleriniz görmez kulaklarınız duymaz kafanız düşünemez olduğunda dahi size sarılırıp anne yada baba. sen ne kadar tatlısın. ne kadar güzelsin diyen birileri mutlaka olur.
fondöten kullanmamak ve spor yapmak olsa gerek.
(bkz: hızlı yaşa genç öl) anca böyle kalırsınız genç ve güzel. onun dışında söylenen herşey tırt. kaçış yok yaşlanmaktan.
(bkz: Arko krem)
tutkulu bi ask.