bugün

bursaspor'un, şampiyonlar ligi'nde puan almanın kıyısında olması nedeniyle rahatsız olan fenerliciklerin ruh halidir.
gf tedirgin diye bir yaran yanlış okumalar ekleyecektim de neyse.
ha neden mi?

gf görünce= gay fenerliler sanıyorum ondan.
tedirgin olma nedenleri bu sene trabzonun kütür kütür şampiyonluğa ilerlemesidir.
an itibarı ile rezalet skorları hatırlıyorlar.
fenerbahçelilerin umurunda olduğunu sanan bursasporlu -ya da galatasaraylı mı demeliydim yoksa beşiktaşlı mı- söylemidir.

fenerbahçe taraftarının sürekli kendilerini takip ettiğini sanacak kadar da kaptırmışlardır kendilerini.

evet, evet çok tedirginler diyelim de mutlu olsunlar bari.*
fenerbahçenin kazandırdığı ülke puanlarıyla şampiyonlar ligine direkt katılıp, orada averaj takımı olarak türkiyeyi ve ülke puanını rezil etmekten ziyade, bir de bu tarz başlıklar açan, hayatlarında gördükleri-görecekleri ilk ve tek şampiyonlar ligi puanlarının bursaspor taraftarına hayırlı olması dileklerimizle...
yıllarca anlatırsınız artık, nasıldı ama, nasıl da aldık, bir puanı, alemin kralıyız oğlum.
geçin bu ayakları, bursaspor olarak değil, türkiye şampiyonu olarak gittiniz oraya, rezillik diz boyu...
(bkz: #10134317)

edit: buyrun buda resim;
görsel
bursaspor'un şampiyonlar liginde puan alma ihtimali karşısında, yaşı küçük fenerbahçelilerin yaşadıkları duygu.
(bkz: bursa dan gol haberi mi var)